Avast antivirüs sürekli uyarı veriyor

Ve Avast'ın yanında Kaspersky rescue disk diye bir Boot sector virüslerini bile bulabilen antivirüs kullanıyorum flash bellekten bootlayarak ve Avast'ın bazı özelliklerini seviyorum ve Avast password Manager'da Microsoft hesabımdan Instagram'a Technopat'ten Google'a tüm parolalarım orada hiçbirini ezbere bilmiyorum veya bir yere not almadım.
1599231136884.png
microsoft edge kullanıyorum

Son düzenleme:
ve o sayfaya girmeye çalıştım öyle bir site yokmuş
avastı başlangıçta çalışmasını devre dışı bırakıp bir daha açmayacağım ve avira prime ve bitdefender total security kullanacağım
2020 en iyi antivirüsler listesindeler bu iki antivirüs
avastın başlangıçta çalışmasını iptal edemiyorum yardım edermisiniz

Son düzenleme:
ne var ne yok silemem avast password manger a bir şey olmasın diye silmiyorum çünkü avast premier deneme sürümüyle birlikte yüklendi birlikte gitmesin diye silmiyorum ve win+r msconfig üzerinden başlangıçta çalışmasını iptal ettim ve bu sitede avira sistem iyileştirme açısından en iyisi diyor 2020 Yılında En İyi 10 Antivirüs | Windows, Android, iOS ve Mac ve önereceğiniz antivirüsler ücretsiz olsa iyi olur
Ne var ne yok sil, kendi kaldırma araçlarıyla kalıntıları temizledikten sonra Kaspersky Security Cloud free yükle. Avira önerdiğim bir antivirüs değil.

ne var ne yok silemem avast password manger a bir şey olmasın diye silmiyorum çünkü avast premier deneme sürümüyle birlikte yüklendi birlikte gitmesin diye silmiyorum ve win+r msconfig üzerinden başlangıçta çalışmasını iptal ettim ve bu sitede avira sistem iyileştirme açısından en iyisi diyor 2020 Yılında En İyi 10 Antivirüs | Windows, Android, iOS ve Mac ve önereceğiniz antivirüsler ücretsiz olsa iyi olur
Anti malware kullan tavsiyem bu

Geri
Yukarı