Avast Free antivirüs "Let's try a restart instead" hatası

bugrastar

Decapat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Serbest Meslek
Bu aralar çok sık yapmaya başladı sürekli kaldır yükle bıktım. Yeniden başlatıyorum yine aynısı benim PC de sorun mu? Var yoksa anti virüs programı sıkıntılı anlamışta değilim.

Ya da benim PC'de virüs mü? Var programı böyle saf dışı bırakıyor bilmiyorum. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi belirtir misiniz?
Not: Önerebileceğiniz kolay ara yüzlü ve Türkçe antivirüs programı var mı?

Dosya Ekleri

• 1648430353674.png
    1648430353674.png
    144,7 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleyen: Moderatör:
Avast kurulumunda hata var görünüyor, tekrar yüklemelerde de sorun devam ediyorsa işletim sisteminizdeki eksik bir bileşen sebebiyle Avast görevini yerine getiremiyor olabilir. Farklı AV yazılımları ile denediniz mi?

Avast kurulumunda hata var görünüyor, tekrar yüklemelerde de sorun devam ediyorsa işletim sisteminizdeki eksik bir bileşen sebebiyle Avast görevini yerine getiremiyor olabilir. Farklı av yazılımları ile denediniz mi?

Hayır zira bu kullandığım şu anki anti virüs programını 1 2 senedir kullanıyorum. Ancak şu 2 hafta içerisinde böyle sorunlar ve program açılmamaya başladı! Şimdi @iefeyasar önerdiği Kaspersky kurdum çalıştırdım. Gayet çalışıyor...

Demek ki sorun mevcut yazılım sürümünde. Hata raporu vs. var ise Avast ile paylaşın, gelecek güncellemede dikkate alsınlar.

Hata raporu değil de programı kaldırırken sonundaki kaldırma nedeninde diğerleri diyerekten sorunu ve ekranda çıkan yazıyı yazarak gönderdim

Hata raporu değil de programı kaldırırken sonundaki kaldırma nedeninde diğerleri diyerekten sorunu ve ekranda çıkan yazıyı yazarak gönderdim
Tamam, yazılım arkada gerekli rapor dökümlerini oluşturup paketleyerek yollamıştır büyük ihtimalle.

Hayır zira bu kullandığım şu anki anti virüs programını 1 2 senedir kullanıyorum. Ancak şu 2 hafta içerisinde böyle sorunlar ve program açılmamaya başladı! Şimdi @iefeyasar önerdiği Kaspersky kurdum çalıştırdım. Gayet çalışıyor...

Aslında Avast kullanmaya devam edebilirdiniz Kaspersky ile çok bir farkı yok. Avast aswclear ile silip tekrar kurmayı deneseydiniz keşke.

Aslında Avast kullanmaya devam edebilirdiniz Kaspersky ile çok bir farkı yok. Avast aswclear ile silip tekrar kurmayı deneseydiniz keşke.

İlanın birçok kez yaptım ama sonrasında aynı sorunu verdi ayrıca Kaspersky farkı varmış. Çünkü kurduktan sonra tarama yaptım birden çok tehlikeli dosya buldu 😕

Dosya Ekleri

• 1648504265395.png
    1648504265395.png
    206,3 KB · Görüntüleme: 37
İlanın birçok kez yaptım ama sonrasında aynı sorunu verdi ayrıca Kaspersky farkı varmış. Çünkü kurduktan sonra tarama yaptım birden çok tehlikeli dosya buldu 😕

Crack bir algılama var bir de bazı programları Kaspersky adware olarak algılayabilir normal Avast ile Kaspersky arasında fark var Avast istenmeyen programlara bir şey yapmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı