Avast Free av nasıl kaldırılır?

Muhammet1967

Kilopat
Daha fazla  
Biraz daha bununla uğraşırsam kafayı yiyeceğim ne yaparsam kalkmıyor zamk gibi yapıştı unlocker denedim avastclear denedim yine klasör olarak bilgisayarda var bunu nasıl kaldıracağım?

1647704413037.png

Böyle yazıp duruyor.

Biraz daha bununla uğraşırsam kafayı yiyeceğim ne yaparsam kalkmıyor zamk gibi yapıştı unlocker denedim avastclear denedim yine klasör olarak bilgisayarda var bunu nasıl kaldıracağım?

Eki Görüntüle 1336720

Böyle yazıp duruyor.
Buradan uygulamayı indirip kaldırabilirsiniz;

Size sunacağı hiçbir teklifi kabul etmeyiniz.(Tavsiyem)

Size sunacağı hiçbir teklifi kabul etmeyiniz.(Tavsiyem)
Vermiş olduğum link direkt tıklayınca iniyor ama ona güvenemiyorsanız lütfen buraya uninstaller programının indirme sayfasının linkini atayım oradan kendiniz doğrulayın ve indirin.

Dosyaları elle silmeyin, Avast!'ın farklı bir uygulaması olabilir. Kendi uygulamasıyla kaldırdıktan sonra yeniden başlattınız mı sistemi?

Size sunacağı hiçbir teklifi kabul etmeyiniz.(tavsiyem)

Vermiş olduğum link direkt tıklayınca iniyor ama ona güvenemiyorsanız lütfen buraya uninstaller programının indirme sayfasının linkini atayım oradan kendiniz doğrulayın ve indirin.

Avastclear zaten denemiştim bazı dosyaları sildi ancak bazılarını silmedi ve hala duruyor.
3 farklı unlocker denedim ve hiçbiri işe yaramadı bilgisayarı yeniden başlattım Avast çalışmıyor program olarak silindi ancak dosyaları kaldı ve silinmiyor.

Artı -1 Eksi
Raporu paylaş.

Geri
Yukarı