Avast güvenli mi?

Daha iyi bir koruma elde etmek için bazı şeylerden feragat etmek gerekir. Yanlış mıyım?
Avast'ın koruması Kaspersky ile aynı. Hatta daha güçlü sayılabilir. Yine kanıt olarak sunduğunuz test siteleri de öyle diyor. AV Comparatives'in 2020 zararlı koruma testi istatistikleri:

1613667886582.png

Avast'ın koruması Kaspersky ile aynı. Hatta daha güçlü sayılabilir. Yine kanıt olarak sunduğunuz test siteleri de öyle diyor.

En çok bilinen malwareleri bile temizleyemiyor Avast. Küçümsemek yanlış olur fakat zamanında kullandım. Zaten bunun ile ilgili gördüğüm testlerde Kaspersky daha önde çıkıyor. Kaspersky zararlıyı temizleme tarafında kat ve kat daha iyi. Avast'ın araçları var. Eee bana kalırsa asıl koruma böyle olur.
Avast temizlerken bazen kalıntıları kalabiliyor zararlının.

Şu an bulunduğun forum dünya düz derse, dünya düz mü olacaktır?

Ki o veri ihlali olayı eskide kaldı. Onları kendiniz yönetebiliyorsunuz.
Ve evet. Kullandığın işletim sistemi de senden veri alıyor.

Madem forumun dediklerine inanmıyorsun, o zaman neden bu forumdasın?

Madem forumun dediklerine inanmıyorsun, o zaman neden bu forumdasın?

Sen nasıl her gördüğün habere sazan gibi atlamıyorsan aynısı internette geçerli. Sen insanlara kendine hesap vermesi için zorlayamazsın. Unutma bu kişi senin bir yakının değil ona saygılı konuşmak zorundasın.

Sen nasıl her gördüğün habere sazan gibi atlamıyorsan aynısı internette geçerli. Sen insanlara kendine hesap vermesi için zorlayamazsın. Unutma bu kişi senin bir yakının değil ona saygılı konuşmak zorundasın.

Ben kimseyi hiçbirşeye zorlamadım sözlerimi çarpıtmayın ben sadece bir soru sordum siz ise bunu bir prim kaynağı olarak gördünüz ben öyle bir ifade kullanmadım.
Affedersin ama sanane? Sana hesap vermek zorunda da değilim.

Hesap vermek zorunda değilim diyorsun ve hala bana cevap veriyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı