Avast güvenli mi?

Ben canlı testlere inanıyorum. Avast sadece 3 zararlıyı geçirirken, Kaspersky 54 zararlıyı geçirmiş. 2016'da böyleyse şimdi nedir acaba..

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adamlar biz senin bilgilerini satıyoruz diye haber verecek halleri yok tabii. Hiçbir şey olmuyor dersin.
1613663668016.png

Şimdi Kaspersky veri mi çalmış oluyor? Hayır.
Bunlara dair kanıt nedir? Ben inanmıyorum. Kullanıyorum, hiçbir şey olmuyor. Kızgın emojisi almadan söyleyeyim, Technopat'ın tüm makalelerini beğenmek gibi bir zorunluluğum yok. Avast'a dair ön yargı hariç her şey güzel.
Safetydetectives Avast önermeyip, daha kötü olan McAfee önermeleri de ayrı garip.

Ulan ya şu 1 habere dayanarak bir konuyu ölümüne savunan kişiler ne zaman vazgeçecekler. Avast ayarlarından bilgi toplamasını kapatırsanız sorun olmaz, Kaspersky EU dışındaki versiyonları daha fazla veri topluyor ona bakılırsa. Avast free versiyonu rakiplerine göre biraz kötü durumdadır, AVG, Comodo, Bitdefender veya Malwarebytes Premium kullanabilirsiniz.

Ulan ya şu 1 habere dayanarak bir konuyu ölümüne savunan kişiler ne zaman vazgeçecekler. Avast ayarlarından bilgi toplamasını kapatırsanız sorun olmaz, Kaspersky EU dışındaki versiyonları daha fazla veri topluyor ona bakılırsa. Avast free versiyonu rakiplerine göre biraz kötü durumdadır, AVG, Comodo, Bitdefender veya Malwarebytes Premium kullanabilirsiniz.
Ben inadına paylaşıyorum. Daha bir şey olmadı.
1613664028868.png

Şu an da bulunduğun forumun bunu söylemesi yeterli bir delil değil mi?
Önceki mesajda dediğim gibi. Technopat'taki blog yazarlarının yazdığı her şeye inanmak zorunda değilim. Gayet iyi bir teknoloji forumu ama Avast konusunda önyargılı olduğunu düşünüyorum.

Şu an da bulunduğun forumun bunu söylemesi yeterli bir delil değil mi?
Şu an bulunduğun forum dünya düz derse, dünya düz mü olacaktır?

Ki o veri ihlali olayı eskide kaldı. Onları kendiniz yönetebiliyorsunuz.
Ve evet. Kullandığın işletim sistemi de senden veri alıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı