Çözüldü Avast indirmediğim halde Avast inmiş

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ShadowFighter

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Bilgisayar kuzenimdeydi. Paint.net diye bir uygulama indiriyordu. Sonra aldım bilgisayarı. Açtım görev yöneticisini. Avast vardı. Nasıl kaldırabilirim? Win + R yapıp "Avast" yazıyorum çıkmıyor.

Dosya Ekleri

• 1642959262527.png
    1642959262527.png
    196,8 KB · Görüntüleme: 297
Bir de başlatta bir şeyler aratınca +18 şeyler çıkıyor.
Eki Görüntüle 1279751
Eki Görüntüle 1279752
Eki Görüntüle 1279753
Avast, kendisinin gösterdiği dosya dizininden farklı bir yerde yüklü olabilir. Onu bulman lazım. Program Files/Avast Software/Avast'ın içinde dosya var mı?

+18 şeyler muhtemelen zararlı, Avast'ı kaldıracağımıza göre Avast'ı kaldırdıktan sonra Kaspersky ile tararsın. Şu an yapma çünkü çakışırlar.

Avast, kendisinin gösterdiği dosya dizininden farklı bir yerde yüklü olabilir. Onu bulman lazım. Program Files/Avast Software/Avast'ın içinde dosya var mı?

+18 şeyler muhtemelen zararlı, Avast'ı kaldıracağımıza göre Avast'ı kaldırdıktan sonra Kaspersky ile tararsın. Şu an yapma çünkü çakışırlar.
Aynı dizindeler hocam.

Kaldırma aracını kapatıp aç, güvenli modda başlatma sorusunda evet olarak cevap ver. Yine kaldırmaz ise aşağıdaki raporları paylaş.

Kaldırma aracını kapatıp aç, güvenli modda başlatma sorusunda evet olarak cevap ver. Yine kaldırmaz ise aşağıdaki raporları paylaş.

Deniyorum şimdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı