Avast nasıl silinir?

Dostum Avast'ın uninstall yeri açılıyor sil butonuna basınca zaten yani Avast siliyor ben elle değil.
Avast bu şekilde silinmiyor diye insanlar Avast'a virüs dememeli. Başka antivirüslerde nasıl siliniyor?

Konuda birileri elle silmekten falan bahsetmiş. Onu söyledim. Uygulamalar ve özelliklerden de silmek yanlış. Kendi uygulamasını kullanarak silin.

Sağ ol yardımcı olmaya çalışıyorsun ama uygulama ve özelliklerden kaldıra basınca Avast uninstall diye Avast'ın uygulaması açılıyor yani ben silmiyorum o kendini siliyor.

Sağ ol yardımcı olmaya çalışıyorsun ama uygulama ve özelliklerden kaldıra basınca Avast uninstall diye Avast'ın uygulaması açılıyor yani ben silmiyorum o kendini siliyor.
Sitelerine gereksiz yere uygulama koymadıklarını düşünüyorum. Yine de siz bilirsiniz.

@Ascendency Kaspersky başarıyla siliniyor.
O zaman zararlılar komut yürüterek aynı yerden kolayca dediğiniz programları da silemezler mi? Burada da tartışma başlatmak istemiyorum. Avast'ı silmek için gereken bağlantıları atıyorum, haha emojisi atıyorsun. Amacın nedir?

Avast kaldırma aracına değil, bize cahil dediğiniz için ''hahaha'' attım. Gayet de denetim masasından kaldırılıyor antivirüsler. Kaspersky'ı kaldıra basmakla, virüsün onu silmesi aynı şey değil.

Avast kaldırma aracına değil, bize cahil dediğiniz için ''hahaha'' attım. Kaspersky'ı kaldıra basmakla, virüsün onu silmesi aynı şey değil.
Öyle bir şey demedim. Ek olarak kaldırma şekli Kaspersky'e benzemiyor diye kimse etrafta Avast'a virüs, kaldırılmıyor falan dememeli. Siz dediniz demiyorum. İnsanlar diyor. Avast konularını inceleyin.

@Ascendency
Bu ayar varsayılan olarak açık.

Avast'a güvenmiyorum ama ona malware de demedim. Başkasına söyleyeceğiniz şeyi bana söylemeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…