Avast nasıl silinir?

• Konuyu başlatan Ly41
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 45
  • Görüntüleme 3B
Konuda birileri elle silmekten falan bahsetmiş. Onu söyledim. Uygulamalar ve özelliklerden de silmek yanlış. Kendi uygulamasını kullanarak silin.

Sağ ol yardımcı olmaya çalışıyorsun ama uygulama ve özelliklerden kaldıra basınca Avast uninstall diye Avast'ın uygulaması açılıyor yani ben silmiyorum o kendini siliyor.

Sağ ol yardımcı olmaya çalışıyorsun ama uygulama ve özelliklerden kaldıra basınca Avast uninstall diye Avast'ın uygulaması açılıyor yani ben silmiyorum o kendini siliyor.
Sitelerine gereksiz yere uygulama koymadıklarını düşünüyorum. Yine de siz bilirsiniz.

Avast kaldırma aracına değil, bize cahil dediğiniz için ''hahaha'' attım. Gayet de denetim masasından kaldırılıyor antivirüsler. :) Kaspersky'ı kaldıra basmakla, virüsün onu silmesi aynı şey değil. :)

Avast kaldırma aracına değil, bize cahil dediğiniz için ''hahaha'' attım. Kaspersky'ı kaldıra basmakla, virüsün onu silmesi aynı şey değil. :)
Öyle bir şey demedim. Ek olarak kaldırma şekli Kaspersky'e benzemiyor diye kimse etrafta Avast'a virüs, kaldırılmıyor falan dememeli. Siz dediniz demiyorum. İnsanlar diyor. Avast konularını inceleyin.

@Ascendency
:) Bu ayar varsayılan olarak açık.
Adsız.png

Avast'a güvenmiyorum ama ona malware de demedim. Başkasına söyleyeceğiniz şeyi bana söylemeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı