Avast nasıl silinir?

Cuprum

Megapat
Makaleler
1
Aynı şekilde bugüne dek hiçbirinin kaldırılması esnasında bir problemle karşılaşmadım. Yine de sistemde kalıntı bırakmamak için denetim masasından kaldırdıktan sonra bir defa aracı çalıştırmakta yarar var.

Kaldıra basınca da komut yürütülüyor. Kullanıcının o butona basması veya zararlının o komutu yürütmesi arasında bir fark yok.
Kritik işlemlerde özel bir ekranda kullanıcıdan onay isteniyor.

KS
Ly41

Ly41

Picopat
Ben şu an en fazla defendera güveniyorum sağlayıcıları Kaspersky falan.

Oner41

Centipat
Makaleler
1
@Oner41 Kaldırma aracının zorunlu olduğunu söylediğiniz için attım. Bir de bize cahil dediğiniz için.
Öyle bir şey demedim. Zorunlu olduğunu söylemiyorum. En güvenlisi o. Bağlantıyı açsaydınız kalıntı bırakmadığını yazdığını da görebilirdiniz.

Ben şu an en fazla defendera güveniyorum sağlayıcıları Kaspersky falan.
Defender Windows'a ait. Yine de sen bilirsin.

AJFA

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
7
Yer
Bornova, İzmir
@Oner41 Denetim masasından antivirüsü kaldırmak yeterli. O araç herhangi bir sorun oluşmadıkça kullanılmak zorunda değil. Öyle olsaydı, o aracı varsayılan olarak denetim masasına koyarlardı değil mi?
Program ekle ve kaldır kısmından kaldırılmaz.
Ben kendim uyduruyorum bunu değil mi?

KS
Ly41

Ly41

Picopat
Öyle bir şey demedim. Zorunlu olduğunu söylemiyorum. En güvenlisi o. Bağlantıyı açsaydınız kalıntı bırakmadığını yazdığını da görebilirdiniz.

Defender Windows'a ait. Yine de sen bilirsin.

Biliyorum ama Defender'ın sağlayıcıları sağlam.

terzarima

Picopat
Makaleler
5
Antivirüslerin kendine has kaldırma aracı gerekmediği sürece kullanılmamalı. Yetkili biri tarafından önerilmediği sürece kullanılması tavsiye edilmiyor.

Program ekle-kaldırdan kaldırılır. İsteyen Hibit Uninstaller gibi bir program yardımıyla kaldırır, arkadaki artıkları da güvenle temizler. Bu kadar basit bir şeyi uzun uzadıya tartışmanın bir anlamı ve faydası yok.

AJFA

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
7
Yer
Bornova, İzmir
Antivirüslerin kendine has kaldırma aracı gerekmediği sürece kullanılmamalı. Yetkili birisi tarafından önerilmediği sürece kullanılması tavsiye edilmiyor.

Bu kadar basit bir şeyi uzun uzadıya tartışmanın bir anlamı ve faydası yok.
Anlatamıyoruz ki arkadaş. Uzadıkça uzuyor.

Yukarı