Avast virüs taraması sonuçları doğru mudur?

Birader98

Hectopat
Daha fazla  
Avast ile tarama yaptığımda virüs, kötü amaçlı yazılım bulmadı ama üç tane ileri düzey sorun çıktı ve bunları düzeltmek için ücretli abonelik istiyor. Sizce bunlar gerçekten sorun mu yoksa abonelik için mi yapıyor? Ekran görüntülerini paylaştım ve örneğin sahte web sitelerine karşı savunmasız durumdasınız DNS ayarlarınız ele geçirilebilir yazıyor. Ya da üç öge saldırı durumunda olabilir yazıyor. Ne düşünüyorsunuz?

yavhe.PNG

Dosya Ekleri

• buqq.PNG
    buqq.PNG
    17,3 KB · Görüntüleme: 249
Son düzenleyen: Moderatör:
Avast ile tarama yaptığımda virüs, kötü amaçlı yazılım bulmadı ama üç tane ileri düzey sorun çıktı ve bunları düzeltmek için ücretli abonelik istiyor. Sizce bunlar gerçekten sorun mu yoksa abonelik için mi yapıyor? Ekran görüntülerini paylaştım ve örneğin sahte web sitelerine karşı savunmasız durumdasınız DNS ayarlarınız ele geçirilebilir yazıyor. Ya da üç öge saldırı durumunda olabilir yazıyor. Ne düşünüyorsunuz?

Eki Görüntüle 557577

Avast adı kötüye çıkmış bir firma hocam. Kullanmanızı tavsiye etmem.

Eki Görüntüle 557577

Avast'ın kullanıcının önemli verilerini Google Facebook gibi yerlere sattığı iddasından sonra Avast remover tool ile Avast'ı silmenizi tavsiye ederim.

Geri
Yukarı