Avast'ı silmek sorun çıkarır mı?

Avast yüklemek sorun çıkartır asıl. Lanet program, zamanında az deli etmemişti beni.
Uzun zamandır Windows Defender dışında bir güvenlik yazılımı kullanmıyorum o yüzden tam olarak bilgi sahibi değilim.

Avast ne gibi sorunlar çıkartıyor?

Uzun zamandır Windows Defender dışında bir güvenlik yazılımı kullanmıyorum o yüzden tam olarak bilgi sahibi değilim.

Avast ne gibi sorunlar çıkartıyor?
Bilgisayarımda çok büyük performans düşüşü yaşamıştım ama asıl beni sinirlendiren hiçbir şekilde program kuramıyordum sisteme. Steam kurmak istediğimde bile Avast engelliyordu. Kaldırması da güçtü hatırladığım kadarıyla.

Arka planda gereksiz PC'yi yoruyor.

Belleği, işlemciyi çok kullanıyor ve bazı virüsleri algılamakta zorluk çekiyor.

Avast service 20 MB RAM kullandı, ben kullanırken. PC falan yavaşlatmıyor. Gereksiz PC'yi yoruyor derken mantık hatası var. Her antivirüs PC'yi yorar. Kaspersky daha çok RAM kullanıyor. 😂🤣😂

Avast service 20 MB RAM kullandı, ben kullanırken. PC falan yavaşlatmıyor. Gereksiz PC'yi yoruyor derken mantık hatası var. Her antivirüs PC'yi yorar. Kaspersky daha çok RAM kullanıyor. 😂🤣😂
Hocam ben 3-4 ay kullandım, yani o kadar "aman, aman" bir deneyim olmamış gibi gözükebilir ancak ciddi bir şekilde yoruyordu. Şuan Kaspersky kullanmıyorum Windows Defender açık sadece. Kaspersky 1 kere kullandım o da 1-2 ay önce. Avast sildikten sonra hızlandığını gördüm. Tabii deneyimlere göre farklılık gösterebilir.

Hocam ben 3-4 ay kullandım, yani o kadar "aman, aman" bir deneyim olmamış gibi gözükebilir ancak ciddi bir şekilde yoruyordu. Şu an Kaspersky kullanmıyorum Windows Defender açık sadece. Kaspersky 1 kere kullandım o da 1-2 ay önce. Avast sildikten sonra hızlandığını gördüm. Tabii deneyimlere göre farklılık gösterebilir.
Windows Defender en çok kaynak tüketen Anti-Virüs.

Geri
Yukarı