Avast'ın önerilmemesinin sebebi nedir?

Dostlarım veri sattığını söylediniz. Doğru olabilir fakat diğer antivirüs programların satmadığı nereden belli?
Veri satma olayı eskidendi. Avast'ın CEO'su değişti.
Ortada hiçbir şey yokken Disk'i %100 lediği için söylüyorum. Google'yi değiştirip saçma sapan bir tarayıcı yaptığı için söylüyorum. Kendi kafasına göre abonelik yenilediği için de söylüyorum. Aklıma gelen şu anlık bunlar.

Bir zamanlar kullandım hiçbir zaman diski kullanmadı belki de SSD'niz kronik sorunludur.

Ortada hiçbir şey yokken Disk'i %100 lediği için söylüyorum. Google'yi değiştirip saçma sapan bir tarayıcı yaptığı için söylüyorum. Kendi kafasına göre abonelik yenilediği için de söylüyorum. Aklıma gelen şu anlık bunlar.

Bunların hiçbirisi Avast'ı virüs yapmaz.

Dostlarım veri sattığını söylediniz. Doğru olabilir fakat diğer antivirüs programların satmadığı nereden belli?
"Adı çıkmış dokuza, inmez sekize" deyimi tam bu konuya cevap olacak nitelikte, zamanında veri çaldığı dedikodusu dolanıyordu.
Dediğim gibi, "dedikodu" vardı. Diğer şirketler yapıyorsa bile muhtemelen dedikodusu veya söylentisi olmayacak kadar gizli yapıyorlar, bir kere o çamur atıldı ve izi hala duruyor.

Dediğim gibi, "dedikodu" vardı. Diğer şirketler yapıyorsa bile muhtemelen dedikodusu veya söylentisi olmayacak kadar gizli yapıyorlar. Bir kere o çamur atıldı ve izi hala duruyor.
İşin komik tarafı şu ki veri satıyor diyenlerin çoğu opera kullanılıyor. Burada ki bir çok kişi sürü psikolojisine kapılmış durumda. Yazık...

Veri çalması kötü bir Anti-Virüs olması ve sistemi çok yorması yüzünden.

Bir arkadaş bana 2012'den kalma Avast veri çalıyor kaynağını atmıştı, ayrıca ayarlardan kapatabiliyorsun.
Kötü bir A-V değil, zayıf bir A-V.
Sistemi bende yormuyor, gerekli ayarlar yapılırsa yormaz. Şu an kullanmıyorum orası ayrı bir konu ama.

Ortada hiçbir şey yokken Disk'i %100 lediği için söylüyorum.

Her A-V yazılımı zararlı yazılım bulursa fazla kaynak tüketir.

Google'yi değiştirip saçma sapan bir tarayıcı yaptığı için söylüyorum.

Kanıt?

Kendi kafasına göre abonelik yenilediği için de söylüyorum.

Bunu diğer A-V'lerde yapıyor.

Bir kere yüklediğiniz zaman silseniz bile veri çalıyorlar bence çok da şey etmemek lazım.

Şahsen ben verilerimi önemsemiyorum, silsen nasıl veri toplayacak?
Eskiden Laptop'ta kullanıyordum adını hatırlamadığım yeşil temalı bir şeye dönüşmüştü Google Chrome.

Zararlı bulaştıysa yapar ama Avast bunu yapmaz.

Geri
Yukarı