Avea cayma bedeli

ALİKA

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, avea mobil Wi-Fi 50 GB tarifesini kullanıyordum. Kullanalı 6 oldu internet çekmiyor diye iptal etmek istedim. Bayiye gittim iptal istedim 98 TL cayma çıkar dedi. Müşteri hizmetleri aynı şeyi söyledi. Yani 98 TL ben de iptal ettim ve sonra çıkan tutar 170 TL çıktı. Sonra muşteri hizmetleri aradım tam 5 defa. Herkes farklı bir şey söylüyor. Yalan yanlış şeyler bununla ilgili nereye şikayet etmeliyim, neler yapılabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hem müşteri hizmetlerinden hemde twitter DM üzerinden sürekli rahatsız edince son çare genel müdürlükten arıyorlar. Müşteri hizmetleri ile sorunumu çözemezsem her mecradan taciz ediyorum en sonunda genel müdürlükten arıyorlar beni. Eski CEO'a twitter üzerinden DM atarak bile ulaşılabiliyordu, şimdi yeni CEO sağ olsun ulaşma imkanı çok zor. Şikayet için ise tüketici hakem heyetine başvurabilirsin. Nasıl başvuracağına dair bir rehber mevcut forumda.

Sadece cayma bedelini 98 tl olarak belirtmişler. 40 tl hat kapama ücreti.
Ayrıca son faturalandırma ücretinide yansıtıyorlar 170 tl olması gayet doğal.

Tüketici hekem heyetine nasıl başvulur.
Ne yazılır nasıl hiç bilmiyorum yardımcı olacak yok mu ?

Tüketici hakem heyetine nasıl başvurulur.
Ne yazılır nasıl hiç bilmiyorum yardımcı olacak yok mu ?

Bu konuyla alakalı güzel bir rehber mevcut, yararlanabilirsin. Takıldığın noktalarda soru sorabilirsin. Ek olarak; hizmetten memnun kalmadığın müddetçe kimse senden almadığın hizmetin bedelini isteyemez. İçerisinde bulunduğun ayın, şikayeti bildirdiğin güne kadar olan ücretini ödemen gerekebilir yine de. Bu sebeple aldığınız hizmetten bir şikayetiniz, memnuniyetsizliğiniz varsa sabır taşınız çatlayana kadar beklememeli, hemen firma yetkilileri ile iletişime geçmelisiniz. Baktınız yardımcı olmuyorlar, aboneliğinizi hukuki yollarla; borçsuz şekilde sonlandırabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı