Aveadan aldığım inanılmaz hız - 1693 KB/s

Zaten Turkcell'in 30TL'ye 1GB'lık net paketi ile Avea'nın 1000Dk 1000SMS 4GB 30TL paketini karşılaştırmak çok büyük hata olur bence :)

Ben 39TL'ye:
500DK (her yöne) + 1000SMS (her yöne) + 3GB + Turkcell Kalitesi kullanıyorum. Turkcell'in kalitesinden 9TL için vazgeçmem. Zaten 1000DK konuşabilecek yoktur. 500DK gayet yeterli.

Recep baltaş vodafone macerasını anlatmıştı. Vodafone bile öyle ise Avea'yı düşünemiyorum. Turkcell'den şaşmam.

Ben 39TL'ye:
500DK (her yöne) + 1000SMS (her yöne) + 3GB + Turkcell Kalitesi kullanıyorum. Turkcell'in kalitesinden 9TL için vazgeçmem. Zaten 1000DK konuşabilecek yoktur. 500DK gayet yeterli.

Recep baltaş vodafone macerasını anlatmıştı. Vodafone bile öyle ise Avea'yı düşünemiyorum. Turkcell'den şaşmam.

Kusura bakmayın, paketiniz gerçekten ekonomikmiş. Paketin adı ne?

Belki inandırıcı gelmeye bilir ama bizim evde Turkcell Edge yi can çekişe çekişe çekerken. Avea 3G nin dibine vuruyor.
Ben Avea dan çok memnunum herkese tavsiye ederim.
Eskiden kalan bir laf vardı. " Avea çekmiyor. " diye. Bence artık kesinlikle yalan.

Belki inandırıcı gelmeye bilir ama bizim evde Turkcell Edge yi can çekişe çekişe çekerken. Avea 3G nin dibine vuruyor.
Ben Avea dan çok memnunum herkese tavsiye ederim.
Eskiden kalan bir laf vardı. " Avea çekmiyor. " diye. Bence artık kesinlikle yalan.

Her şartta Turkcell önde olacak veya Avea çekmiyecek diye bir şey yok ancak Türkiye geneline baktığımızda Turkcell'in çektiği/daha iyi çektiği noktaların sayısı daha fazla.

Aveada Xperia z ultra ile Kayseri merkezde 19 mb esentepede 24 mb:neo: Yaklaşık 1 hafta önce ölçtüm yeniden paket yapınca ss atarım.

Avea' nın iyi olduğu tek yer bizim fakültenin amfisi. Onun haricinde herhangi bir yerde Avea' nın iyi hizmet verdiğini görmedim şahsen. 2 sene Avea kullanmışlığım da var. Turkcell ' e biraz daha fazla para veriyorum ama en azından hizmette kusur yok.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı