Avea'dan Alınan Telefonun Para İadesi Nasıl Olur?

Mr. J

Hectopat
Yer
Evren/Dünya
Daha fazla  
İyi günler. Bugün cihazımı LG Vintek servisine götürüyorum. Cihazı Avea tarifeye ek olarak almıştım. Şimdi cihaz serviste 20 iş gününü geçer ve ben ücret iadesi istediğimi arayıp söylersem servise ve servis kabul etmezse ben İl Tüketici Hakem Heyetine gideceğim. Telefon faturasında telefonu aldığım bayinin ismi falan var. Dilekçe yazacağım zaman dava ettiğim firma olarak LG mi yazayım? Yoksa bayinin adını mı?
@Recep Baltaş
@Ali Güngör

Merhabalar, sonu. olarak ne yaptığınızı öğrenebilir miyim?
Ben de Aveadan aldım ve Temmuz ayında 2 yıl garanti süresi ve taahüt süresi dolacak. Daha önce anakartım değişti. Ancak şu aralar ghost screen problemi ortaya çıkıyor ara ara..

Firma olarak ne yazdınız ?
  • LG mi? Avea mı ?
  • Aveanın şubesi?
  • xxx ltd. şti. mi?

Merhabalar, sonu. olarak ne yaptığınızı öğrenebilir miyim?
Ben de Aveadan aldım ve Temmuz ayında 2 yıl garanti süresi ve taahüt süresi dolacak. Daha önce anakartım değişti. Ancak şu aralar ghost screen problemi ortaya çıkıyor ara ara..

Firma olarak ne yazdınız ?
  • LG mi? Avea mı ?
  • Aveanın şubesi?
  • xxx ltd. şti. mi?
Benim olay biraz karisti. Size soyle bir link birakayim. Kesinlikle yardimi dokunur. lg g4

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı