Sürprizbozan Avengers: Endgame hakkında düşünceler

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MacTavishAO

Picopat
Eskisi gibi içine çeken bir Avengers filmi çıkar mı? Neredeyse filmin en önemli karakterleri ayrıldı. Tony, Steve ve Natasha. Fikri olan var mı merak ettim. Ya da o 3 karakter gerçekten Marvel’dan ayrıldı mı?

Filmlerin hepsini izledim. Endgame olmamış gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer ki Marvel çizgi romanları hakkında bilginiz varsa hatta loki dizisini izlediyseniz aslında onca yıldır yaşananların hepsinin anlamsız olduğu ve aslında bizim evrenimizde (zaman çizgimizde) öldüklerini görmüşsünüzdür.

Yani başka zaman çizgilerinde hala yaşıyorlar zaman çizgisi kavramı da loki dizisinin 1. sezonunun sonunda anlamsız olmaya başladı çünkü artık paralel evren mevzusuna döndü Tva'nın başına geçen kang versiyonu değişti ve artık evrenler arası savaş görmeye başlayacağız mesela Doctor Strange'in the multiverse of madness filminde farklı evrenleri gördük ve bizim evrenimizde olmayan karakterlerin orada olduklarına tanıklık ettik aynı şekilde end Game filminde ölen karakterleri başka evrenlerde görebiliriz hatta başka evrenlerden bizim evrenimize geçiş yapan versiyonları da görebiliriz Marvel güzel altyapı hazırlıyor bunun için önümüzde ki yıllarda göreceğiz etkilerini

Marvel saçma sapan davranıyor son yıllarda erkek karakterleri kadınlarla değiştiriyor hiçbir sebep yokken. SJW mesajları mı dersin zart zurt feminizim mi dersin LGBT mi dersin ne ararsan var gellll. İyice b*ku çıkmaya başladı bu sjwnin LGBT'nin keşke 2010'lara dönsek bu ne ya.

Endgame'den sonraki filmlerin tamamı cacık.

Özellikle Doktor Strange ve Spiderman filmleri olmamış. Konuyu iyice detaylandıralım diye işin içinden çıkamıyorlar ve bu sebepten mantık hataları gırla bütün filmlerde. Gerçekçiliğini ve etkisini kaybetti.

DC, The Batman, Joker tarzı filmlere devam ederse Marvel bu girdaptan çıkamazsa işi zor.

Yani başka zaman çizgilerinde hala yaşıyorlar zaman çizgisi kavramı da loki dizisinin 1. sezonunun sonunda anlamsız olmaya başladı çünkü artık paralel evren mevzusuna döndü Tva'nın başına geçen kang versiyonu değişti ve artık evrenler arası savaş görmeye başlayacağız mesela Doctor Strange'in the multiverse of madness filminde farklı evrenleri gördük ve bizim evrenimizde olmayan karakterlerin orada olduklarına tanıklık ettik aynı şekilde end Game filminde ölen karakterleri başka evrenlerde görebiliriz hatta başka evrenlerden bizim evrenimize geçiş yapan versiyonları da görebiliriz Marvel güzel altyapı hazırlıyor bunun için önümüzde ki yıllarda göreceğiz etkilerini
İlk mesajınızda anlamamıştım şuan daha iyi anladım teşekkür ederim. Dizilerin izleniş sırasını biliyor musunuz?

Baştan sonra tüm filmlerini izledim ve Endgame'den sonra eski tadını verecek film çıkacağını bende sanmıyorum.

Evet eskiden toplu bir ortam vardı şu an dağıldı her şey ama Young Avengers güzel bir ortam kuracaktır ve daha birçok kuruluş da belki o tadı verebilir ve end Game de olduğundan daha fazla karakter içeren bir filmin gelme olasılığı da var nostalji hissi hep olacaktır ama çok normal bir şey çünkü.

İlk mesajınızda anlamamıştım şu an daha iyi anladım teşekkür ederim. Dizilerin izleniş sırasını biliyor musunuz?

Birçok dizi var genel olanları mı kast ediyorsunuz yoksa Agent of Shield vs. gibi ara dizilerin dahil olduğu listeyi mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı