Sürprizbozan Avengers: Endgame hakkında düşünceler

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Infinity War bile bence beklentinin altındaydı, Endgame ise bence kötüydü ve açıkçası Marvel filmlerinin zaten çok da iyi olmadığını bu filmle anlamıştım. Sonra Far From Home'u izledim ve yine tatsız tutsuz bir film vardı. Bir daha ne film ne dizi izledim, ne de haberlerini takip ettim. Marvel bitmişti benim için😢

Ben en fazla 4-5 sene sonra genç Avengers kurulacağını düşünüyorum.
Black Widow filminden yelena muhtelen genç Avengers'ın yeni Black Widow'u, hawkeye dizisinde tanıtılan Kate karakteri grubun hawkeye'ı, belki de she-hulk'ta genç Avengers'ın Hulk'ı ve hatta Iron Man'in kızı da grubun Iron Man'i olur.

Genel olanları.

Wanda vision ilk sırada geliyor end Game'den 1 hafta sonrayı anlatıyor loki dizisinin bir sıralaması yok çünkü bizim evrenimizde geçmiyor. Falcon and Winter Soldiers ise Wanda Vision'dan sonra geçiyor diye biliyorum. Moon Knight'ı izlemedim bir fikrim yok o yüzden, onun dışında Netflix de ek diziler var Dardevil vs. gibi onlar ana olayın akışı ile bağlantısız kafanıza göre izleyebilirsiniz. En önemlisi Wanda Vision ve Falcon and Winter Soldiers

Ben en fazla 4-5 sene sonra genç Avengers kurulacağını düşünüyorum.
Black Widow filminden yelena muhtelen genç Avengers'ın yeni Black Widow'u, hawkeye dizisinde tanıtılan Kate karakteri grubun hawkeye'ı, belki de she-hulk'ta genç Avengers'ın Hulk'ı ve hatta Iron Man'in kızı da grubun Iron Man'i olur.
Iron Man Tony’nin kızı olabilir.

Geri
Yukarı