Avengers: Endgame "Pizza Gizemi"

Boş yapmak için mi kuruldu bu forum arkadaşım. Başlığa bak konunun içeriğine bak. Clickbait gibi bir şey bu.
389831

Bir sorun göremiyorum ben, hata mı yaptım?

Eki Görüntüle 389831

Bir sorun göremiyorum ben, hata mı yaptım?
Konu başlığı ''Avengers büyük gizem ağır spoiler içerir''. Ben buraya gizemi öğrenmek için geliyorum. Clickbait veya bir mizah videosu görmek için değil. Kuralları okuyup konu açın lütfen. Mizah kategorisinde konu açılması size clickbait yapma hakkını vermiyor.

Konu başlığı ''Avengers büyük gizem ağır spoiler içerir''. Ben buraya gizemi öğrenmek için geliyorum. Clickbait veya bir mizah videosu görmek için değil. Kuralları okuyup konu açın lütfen. Mizah kategorisinde konu açılması size clickbait yapma hakkını vermiyor.
Şimdi pizza gizemini izleyebilirsiniz. Açık ve net, pizza içeriği ve pizza gizemi. Sosyal'de mizahi bir konu açıyor olmam sizi nasıl rahatsız etti anlayamıyorum. Başlığın hemen altında "Mizah ve Eğlence" yazıyor.
Bir an sürpriz bozan bitmeyecek sandım. :D
Aslına öyle planlarım vardı da, çok boş olur diye uğraşmak istemedim. :D

Hem sonra "Zamanımı çaldın, seni rapor edeceğim!" diyen arkadaşlar çıkar. :)

Şimdi pizza gizemini izleyebilirsiniz. Açık ve net, pizza içeriği ve pizza gizemi. Sosyal'de mizahi bir konu açıyor olmam sizi nasıl rahatsız etti anlayamıyorum. Başlığın hemen altında "Mizah ve Eğlence" yazıyor.
Sosyal'de mizahi bir konu açmanız beni rahatsız etmedi. Başlıktan dolayı da rahatsız olmadım. Fakat bir gizemi öğrenmek için sürekli sürpriz bozan butonuna basmaktan gerçekten çok rahatsız oldum ve sonunda mizahi bir video olduğu için resmen vaktimi çalmış ve beni ve diğer benimle aynı amaç doğrultusunda konuya gelenleri de bir bakıma trollemiş oldunuz. Konu içeriğinde sürekli bir butona tıklamak zorunda kalmasam hiç yorum bile yazmadan konudan çıkardım.

Orta fare tuşu ile hangisine basarsanız basın direkt linki açıyor. Yanlışlıkla basıp bu çileden kurtuldum. Ama sonra ne kadar gidiyor acaba diye merak edip açtım 😠
Mizahın açılan videoda olması da beklenebilirdi. En azından bir uyarı vermeliydiniz bence de. Bu sorun değilse bundan sonra kategorisi ne olursa olsun konularımı bu şekilde açıp mizah kategorisinde paylaşabilirim demek oluyor gibi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı