"AVG Full" programı nedir?

Swaglikeohio

Hectopat
Ya arkadaşlar şimdi iş birazcık karışık. Bizim bir eleman var adam hek hük işleri ile uğraşıyor. AVG Full diye bir program var yani en azından adı bu elim ayağım titriyor iki üç bilgi girerek T.C. Olsun adres olsun doğum yeri tarihi olsun falan filan bunları buluyor kafayı yemek üzereyim. Kendi adımı verdim T.C. Bilgilerim falan hepsi birdenbire ekrana döküldü nasıl olduğunu bilmiyorum.

Arkadaşa güveniyorum bir sorun yok zaten de bunu nasıl yapıyor ve nasıl bir kodlama şeyi bu? Adam sadece isim ile T.C. Falan buluyor direkt ekranda T.C.'yi gördüm kafayı yemek üzereyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Niye kafayı yiyorsun ki sıradanlaşmadı mı artık kimlik bilgisi muhabbetleri.
Ya bilmiyorum isim soy isim yazdı bi 20 30 tane kayıt bulundu falan dedi bak kendini bulabiliyor musun dedi buldum kanka yapacağın işi s.. dedim işte öyle öyle gitti.
Devletin sızdırılan MERNİS datası.
Herkes buna erişebiliyor mu? Mernis bütün ülkenin kimlik bilgilerini depolamıyor mu ya?

Ya bilmiyorum isim soy isim yazdı bi 20 30 tane kayıt bulundu falan dedi bak kendini bulabiliyor musun dedi buldum kanka yapacağın işi s.. dedim işte öyle öyle gitti.

Herkes buna erişebiliyor mu? Mernis bütün ülkenin kimlik bilgilerini depolamıyor mu ya?
Evet. YouTube'a yazınca bile çıkıyor zaten. O kadar kolay artık kimlik falan bulma.

Devletin sızdırılan bilgi dataları uygulama haline getirililmiş büyük ihtimalle C# dili kullanılarak kısacası çoğu kişi buna çok az bir araştırmayla ulaşabilir aman aman bir şeyi yok kullanmasıda zor değil fakat mining yapabilirler bilgisayarınızdan veyahut RAT trojan vs. dikkatli olun.

Ya bilmiyorum isim soy isim yazdı bir 20 30 tane kayıt bulundu falan dedi bak kendini bulabiliyor musun dedi buldum kanka yapacağın işi s. Dedim işte öyle öyle gitti.

Maalesef ki evet hükümet sağolsun. Veriler havada uçuşuyor.
Yani şimdi bir arkadaşım buna erişse benim ismimi yazsa ki benim ismim çift isimli falan biraz daha rahat bulur takır takır işletecek mi beni? Bu ne ya?
Evet. YouTube'a yazınca bile çıkıyor zaten. O kadar kolay artık kimlik falan bulma.
Ellerim titriyor artık. Hiç hoş değil.
Devletin sızdırılan bilgi dataları uygulama haline getirililmiş büyük ihtimalle C# dili kullanılarak kısacası çoğu kişi buna çok az bir araştırmayla ulaşabilir aman aman bir şeyi yok kullanmasıda zor değil fakat mining yapabilirler bilgisayarınızdan veyahut RAT trojan vs. dikkatli olun.
Evet abi galiba öyle hud da buldum şöyle gözüküyor :

1664481697182.png

Yani şimdi bir arkadaşım buna erişse benim ismimi yazsa ki benim ismim çift isimli falan biraz daha rahat bulur takır takır işletecek mi beni? Bu ne ya?

Eki Görüntüle 1531397
Evet bu ancak bayağı eski bu. 2015 seçimlerinde sızdırılan veri olması gerekiyor. Yenileri, web tabanlı güncelleri devamlı çıkıyor zaten. Kafaya takmamak lazım.

Eki Görüntüle 1531397
Yenisinin böyle programı var mı kolay bulunan?

Yeni konular

Geri
Yukarı