AVG antivirüs programı iyi midir?

MERT1548

Decipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. AVG antivirüs programı sizce iyi midir? Güvenilir midir? Koruması güçlü müdür?
Cevap veren herkese teşekkürler.

Hocam şahsen hiçbir antivirüs programına güvenmiyorum ben. Sıkıntılı sitelere girmediğin, ve çok fazla bilinmedik sitelerden bir şey indirmediğin sürece başına bir şey gelmez zaten. Yıllardır sistemlerimde sadece Windows Defender var. Bir kere bile hatırlamıyorum sistemime virüs girdiğini.

Fena değildir ben öyle aman aman bir özelliğini görmedim senelerdir. Ofislerde bizim işimizi en çok kolaylaştıran antivirüs programı Kaspersky'dı. Şu an Rus ambargosundan dolayı ismi tüm sitelerden kaldırılmış haldeler ve müşteri hizmetleri yurtdışında kabalar ancak çok anlamayan kullanıcıları yine en iyi koruyan programdır kendileri.

Biz fidye korsanlarından çok korktuğumuz için kullanırdık Kaspersky'ı, eskiden de Musallat Remover olmadan Musallat silerdi. Şu an da bir siteye tıkladığımda arkaplanda izleyici ya da virüs olarak bilgisayara inen ne varsa bulup yok ediyor. Reklamları engelliyor. Zorunlu çerezleri bile kabul etmeden internette gezebiliyorum büyük firmalar tarafından reklam bombardımanına tutulmadan, kafam çok rahat bir şekilde.

Şu an yine seni en iyi koruyacak sistem Kaspersky'dır. Ben dolandırıcılığın çok olduğu sürekli online kalmam gereken bir ekosistemde yaşayan birisi olarak kendisini yardımcı olarak kullanıyorum ki çok işime yarıyor şu sıralar epey bir şey buldu engelledi ki sırf şu reklam ve çerez engelleyici browser eklentisi için bile satın alınırmış.

Öncelikle merhaba. AVG antivirüs programı sizce iyi midir? Güvenilir midir? Koruması güçlü müdür?
Cevap veren herkese teşekkürler.

İyi, fena değil ve güvenilirdir. Ücretsiz sürümü kullanın kullanacaksanız.

Fena değil, fakat Avast'a ait olduğu için tonla bloatware içerir. Tam olarak bloatware denemese bile ona yakın bir deneyim sunar. Durduk yere sisteminize saldırı oldu, gel sana şöyle bir paket satayım der, işte gizliiğini ihlal eden birkaç uygulama falan var der durduk yere. Önermiyoruz o yüzden, KSC Free çok daha etkilidir.

Geri
Yukarı