AVG Internet Security mi yoksa Bitdefender mı?

Makaleler
2
Yer
Liberty City
AVG Internet Security kullanıyorum ama Bitdefender'a geçiş yapmayı düşünüyorum çünkü AVG her şey için izin vs. istiyor ve kaynak kodları Avast'la benzerlik gösterdiği için kullanmak istemiyorum. Sizce kalınır mı değişmeli miyim?

İkisi arasından Bitdefender.

Kaynak kodları Avast'la benzerlik gösterdiği için kullanmak istemiyorum. Sizce kalınır mı değişmeli miyim?
AVG zaten Avast'ın.
Avast/AVG ürünlerini kullanmanızı kesinlikle önermiyorum. Avast/AVG'den bir an önce kurtulmanız tabii ki iyi olacaktır. :)

İkisi arasından Bitdefender.

AVG zaten Avast'ın.
Avast/AVG ürünlerini kullanmanızı kesinlikle önermiyorum. Avast/AVG'den bir an önce kurtulmanız tabii ki iyi olacaktır. :)

Bitdefender.
Bu senenin en iyisi ödülü onlarda(ödülün tam adını hatırlamıyorum :D)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
İster ücretli ister ücretsiz versiyon olsun KasperSky tek geçerim.

Son düzenleme:

İster ücretli ister ücretsiz versiyon olsun Kaspersky tek geçerim.

Ücretsiz versiyonun linkini atar mısınız sitesinde bulamadım. Belki kaldırılmıştır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı