Avira Free Antivirus nasıldır?

Ribozom

Kilopat
Makaleler
1
Bugün Avira'ya bir şans daha verdim ve şu an paşa paşa çalışıyor. Antivirus Pro versiyonu AV-TEST'ten tam puan almış. Avast gibi bir program mı yoksa güvenebilir miyim Free sürümüne?

1592860853924.png

@24099

Son düzenleyen: Moderatör:
Tarama yaparken de başka bir pencere açılıyor orada da eski temayı kullanıyor. 😂
Maalesef. Tema konusunda her şeyi ellerine gözlerine bulaştırdılar.
Bitdefender'ın karanlık teması çok hoşuma gidiyor. Kaspersky'da karanlık tema var mı?
Kaspersky'da karanlık tema seçeneği keşke olsa. O kadar internette aratmama rağmen br sonuç alamadım. Hatta bunula alakalı konu da açmıştım.
Ücretsiz sürümü bulunmuyor.

Onlar arayüzünü batırmadan uzun zamana önce kullandığımı hatırlıyorum ama şimdi elimi sürmem. Sırf meraktan kurmuştum yakın bir zamanda ve onun için bile değmeyeceğini gördüm. Arayüzü gerçekten kötü, bilgisayarı gereğinden fazla yavaşlatıyor, kurulumda gereksiz bir ton şey yükleniyor vesaire. İmza veritabanı güzel olsa da önereceğim bir program değil.

Ek olarak, Avira Free Security Suite yerine sadece Antivirüsünü indirmenizin bir yolu yok, en azından kendi sitesi üzerinde. Yalnızca antivirüs modülünün kurulum dosyasını Wilders'teki bu linkten almıştım. Fakat dediğim gibi, arayüz ve kaynak kullanımının kötü olduğunu düşünüyorum.

Maalesef. Tema konusunda her şeyi ellerine gözlerine bulaştırdılar.

Kaspersky'da karanlık tema seçeneği keşke olsa. O kadar İnternet'te aratmama rağmen BR sonuç alamadım. Hatta bunula alakalı konu da açmıştım.

Ücretsiz sürümü bulunmuyor.

Hayır bulunuyor ESET güncel Key yazarsan bulabilirsin.

Hayır bulunuyor ESET güncel Key yazarsan bulabilirsin.
Antivirüsü korsan olarak kullanmayı mı düşünüyorsunuz? Dikkat edin de korunayım derken zarara uğramayın. ESET, kendi antivirüs yazılımını korsan bir şekilde kullanan kişilere özel olarak veritabanlarını eksik bir şekilde güncelleştirmesini sağlıyor ve sizi korumuyor.

:matrix:

Korsan antivirüs yazılımı kullanmak yerine ücretsiz bir antivirüs yazılımı kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:
Hiç Avira kullanmadığım için yorum yapamayacağım ama @Murat5038'in şöyle bir mesajını görmüştüm.
Bu şekilde konuyu ekleseydin iyi olurdu alıntıladığından bir şey anlaşılmıyor :) Soruyu görür en azından bu şekilde.

Geri
Yukarı