AVM'ler ne zaman açılacak?

Bumin7

Decapat
Arkadaşlar benim telefon almam lazım ama alacağım dükkan Migros'un içinde ve muhtemelen kapalı şu an yasaklar nedeniyle. İstanbul'dayım ben. 11 Mayıs'ta açılacak deniyor AVM'ler. İstanbul dahil mi bu duruma? Ve küçük telefon dükkanları da AVM sayılıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
11 Mayıs dendi ama genel olarak tarihler değişiklik gösterecekmiş, sadece belirli AVM'ler açılacakmış ve AVM içlerinde belirli yerler açılacakmış mesela yiyecek içecek alanları kapalı olacakmış. Bizim burada geçen hafta evli bir çift koronadan hayatını daha 2 gün önce kaybetti. AVM'ler açılsa bile ben gitmeyeceğim, henüz erken olarak görüyorum.

Hocam bana kalırsa 1 Haziran'a kadar evde kalmak daha sağlıklı gibime geliyor.
11 Mayıs dendi ama genel olarak tarihler değişiklik gösterecekmiş, sadece belirli AVM'ler açılacakmış ve AVM içlerinde belirli yerler açılacakmış mesela yiyecek içecek alanları kapalı olacakmış. Bizim burada geçen hafta evli bir çift koronadan hayatını daha 2 gün önce kaybetti. AVM'ler açılsa bile ben gitmeyeceğim, henüz erken olarak görüyorum.

Hocam orası neresi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı