İtopya ne zaman kargolar?

EmreTownley

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RAM: 16GB Ekran Kartı: İntel Arc A750 LE 8GB İşlemci: İntel Core i3 12100f
Pazartesi saat 5'te hazır sistem aldım. Ürün hala hazırlanıyor gözüküyor (hazırlanıyor işareti gri) bugün 4. gün. Alışveriş yapan arkadaşlar söyleyebilir mi? Ürünüm yarın kargolanır mı? (yarın 5. gün)

Hazır sistemlerin kargolama süresi 1 hafta gibi bir süre alıyor. Ben kendime aldığımda da 1 hafta sonrasında gelmişti. Şuan bir akrabama aldık cumartesi günü yarın cuma dediğiniz gibi sipariş hazırlanıyor durumunda gözüküyor. Yoğunluk olduğu için gecikme yaşanabiliyor.

Tekrardan sizin için kontrol ettim. Siparişi 11.09.2023'de akşam verdim.(Pazartesi günü) Bana kargolanma günü cuma günü bir sonraki günde benim bulunduğum bölgeye vardı gidip kendim almıştım cumartesi günü.

Gönderi Tarihi ve Saati15.9.2023 - 12:03
Sevk Tarihi15.9.2023

Gönderi DurumuTESLİM EDİLDİ
Teslim TipiAdrese Teslim
Teslim Tarihi ve Saati16.09.2023 - 09:28

İndirim olan zamanlarda süreçler uzayabiliyor. Eğer aramadıysanız yarın öğle saatlerinde durumunu öğrenmek için arayabilirsiniz. Ben aradığımda montajı yapıldı kargo sürecine geçecek demişlerdi.

Kesin değil ama indirim günleri kargolama ihtimalleri az gibime geliyor.

Zaten pazartesi günü direk kasım indirimleri bitiyor yüksek ihtimalle o zaman kargorlarlar belki.

Tekrardan sizin için kontrol ettim. Siparişi 11.09.2023'te akşam verdim.(pazartesi günü) bana kargolanma günü cuma günü bir sonraki günde benim bulunduğum bölgeye vardı gidip kendim almıştım cumartesi günü.

Gönderi Tarihi ve Saati15.9.2023 - 12:03
Sevk Tarihi15.9.2023

Gönderi DurumuTESLİM EDİLDİ
Teslim TipiAdrese Teslim
Teslim Tarihi ve Saati16.09.2023 - 09:28

İndirim olan zamanlarda süreçler uzayabiliyor. Eğer aramadıysanız yarın öğle saatlerinde durumunu öğrenmek için arayabilirsiniz. Ben aradığımda montajı yapıldı kargo sürecine geçecek demişlerdi.

Sağ olun hocam. Beklemekten başka yapacak bir şey yok :D

Yeni konular

Geri
Yukarı