Avrupa'da seyahat etmek için station wagon araba önerisi

YILSUK11

Kilopat
Makaleler
1
Selam, Avrupa'yı kendi arabamla dolaşmak gibi bir hayalim var, yeri geldiğinde arabada yatacağım o yüzden arkadaki koltukları yatırdığımda arka alanın yatak gibi olması gerekiyor. Tabii ki de çok uzun seyahatlere çıkmayacağım ama en azından ufak çaplı seyahatlere çıkmak istiyorum, yani arabada bir iki gece uyuyabilirim. Bu yüzden station wagon tarzı bir araç almak istiyorum. Araba 6 vitesli olmalı 120-130 gibi hızlarda motor kendini zorlamamalı, uzun yola gelmeli. Bütçem 5000 euro. Aklımda Toyota prius 2005, Mazda 6 2008 gibi modeller var. Sizlerin düşünceleri nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen station wagon olayını yanlış anlamışsın.
Priusun wagon olmadığını tabi ki de biliyorum bu arabayı listeye ekledim çünkü arka koltuklarını yatırınca yatmak için alan oluyor. Her ne kadar sahibi olmasam da elimin altında bir tane prius var ve o arabayla 10K km yaptım.

Onlar sedan tarzı arabalar, Station Wagon farklı bir mevzu.
Prius sedan ama Mazda 6'nın wagon seçeneği de var. Resimdeki modelden bahsediyorum.
1691504231651.png

Priusun wagon olmadığını tabii ki de biliyorum bu arabayı listeye ekledim çünkü arka koltuklarını yatırınca yatmak için alan oluyor. Her ne kadar sahibi olmasam da elimin altında bir tane prius var ve o arabayla 10K km yaptım.

Prius sedan ama Mazda 6'nın wagon seçeneği de var. Resimdeki modelden bahsediyorum.Eki Görüntüle 1894682

A4 Allroad Quattro?

Geri
Yukarı