AvrupaDiş'te implant yaptırılır mı?

prrodigyy

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, daha önce implant hakkında konu açmıştım. Şu an bir aylık tatildeyim ve bu nedenle İstanbul'a geldim. Bir dişim eksik, bu nedenle implant gerekiyor sanırım ve bir dişime de kanal tedavisi yapılması gerekiyormuş. Kanal tedavisini devlet hastanesinde yaptırmayı düşünüyorum, birkaç arkadaşım yaptırdı ve bir sorun olmadığını söylediler fakat implantı devlet hastanesinde yaptıran birisini tanımıyorum ve yorumunu alamadım bu nedenle. Yapıp yapmadıklarını da bilmiyorum. Bu yüzden özel bir hastanede yaptırmayı düşünüyorum ve AvrupaDiş'te yaptırdığını söyleyen bir tanıdığım vardı, tüm alt dişlerini yaptırmıştı ve çok ağrılı bir süreç olduğunu söylemiş. Fakat son zamanlarda hiçbir şikayetini duymadım. Ben de AvrupaDiş'ten randevu alıp bir görüşmeye gitmeyi düşünüyorum. Ek olarak yaşım 18, bu yaşta yaptırmayı düşünmüyordum. Bir kez dişimin olmadığı kısımda, damaktan ağrı çektim ve araştırdığımda bir süre geçtikten sonra yapılamadığını gördüm. Bu nedenle yaptırmayı düşünüyorum. Sizce 18 yaşında implant yaptırılır mı? Ve AvrupaDiş'te yaptıran veya İstanbul'da herhangi bir yerde yaptıran var mı? Yorumlarınızı almak isterim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı