Avuçtaki kırmızı noktalar nedir?

tarık0634

Hectopat
Daha fazla  
Elimde bu tarz kırmızı noktalar oluşuyor. Sol elimde azken sağ elimde resimdeki gibi çok. Ve sağ elim kaşınıyor. Bu noktalar kalıcı değil. Arada beliriyor ve çok olursa kaşıntı yapıyor. Doktora zaten gideceğim fakat yine de şimdiden bir şeyler duymak istiyorum. Google'da benzer bir şey bulamadım çünkü. İyi sosyaller.

WhatsApp Image 2023-10-11 at 22.18.39.jpeg

Elektrik çarpıyor olabilir mi bilgisayardan falan? Bana da bir keresinde elektrik çarptığında aynı böyle olmuştum 5 saniye sonra geçmişti.

Elimde bu tarz kırmızı noktalar oluşuyor. Sol elimde azken sağ elimde resimdeki gibi çok. Ve sağ elim kaşınıyor. Bu noktalar kalıcı değil. Arada beliriyor ve çok olursa kaşıntı yapıyor. Doktora zaten gideceğim fakat yine de şimdiden bir şeyler duymak istiyorum. Google'da benzer bir şey bulamadım çünkü. İyi sosyaller.

Eki Görüntüle 1974359
Kendi terine alerjin olabilir veya elle ilgili bir meslekteysen kimyasal/eldiven durumu olabilir.

Aynısı bende de oluyor alerji testi yaptırdım bir şey çıkmadı nedenini öğrenirseniz lütfen paylaşın.

Kendi terine alerjin olabilir veya elle ilgili bir meslekteysen kimyasal/eldiven durumu olabilir.

Olabilir, yaz kış ellerim terliyor. Yazılımcıyım ve günümün bir çoğu bilgisayar başında klavye mouse başında geçiyor. Özellikle mouse tuttuğum yani sağ elim doğal olarak terliyor. Umarım böyle bir durum yoktur.

Mevsimsel alerji olabilir. Net bir şey diyemem ama benim de yazdan sonbahara geçişlerde bu tarz olmasa da hafif belirtilerim oluyordu.

Elektrik çarpıyor olabilir mi bilgisayardan falan? Bana da bir keresinde elektrik çarptığında aynı böyle olmuştum 5 saniye sonra geçmişti.

Eki Görüntüle 1974359
Merhaba, bende de bir aydır aynı durum var. Doktora gittiniz mi acaba ne dedi?

@Nickimpnbesharf

Eki Görüntüle 1974359
Hocam cevap verirseniz çok sevinirim. Geçti mi sizdeki bu durum, doktora gittiyseniz doktor ne dedi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı