Izoly i7-860 bilgisayar alınır mı?

Guseilpa

Hectopat
Daha fazla  

Bu bilgisayarı 5. sınıfa geçen kuzenim için buldum. Belki CS:GO falan yükleriz. Kısaca işini görür mü?

Önerileriniz var mı?
Hayır.

Asla hocam, çocuğa patlamaya hazır 12 yıllık bomba alırsınız. İşlemcinin yaşı muhtemelen kuzeninizden daha büyüktür. Cuma günü Gaming gecesi oluyor bekleyebilirsiniz, bir sistem buldum ancak kampanya ile daha iyisinin bulunabileceği düşüncesindeyim, örnek olsun diye attım yoksa bu fiyatla tavsiye etmem. Yanına da fiyat performans ürünü bir monitör aldınız mı işini görür. SYSTEM-APU/AMD Ryzen 5 PRO 4650G/8GB DDR4/480GB SSD/MASAUSTU PC |ITOPYA.COM

Bu bilgisayarı 5. sınıfa geçen kuzenim için buldum. Belki CS:GO falan yükleriz. Kısaca işini görür mü?

Önerileriniz var mı?

Değmez Izoly ve Turbox gibi markalar için.

Bedava verseler yine almam. Siz de almayın, aldırmayın.
Yaşı küçük kardeşlerimizi "ışıklı mışıklı kasa" diyerek kandırıyorlar. 4 GB ekran kartı dedikleri GT730 hocam, isterseniz bir araştırın. Aşırı kötü bir ekran kartı. Üstelik i7 de milattan önceki, 1. nesil 14 yıllık işlemci. BİM gibi marketlerde satılan adında "Oyun bilgisayarı" olmayan dizüstü bilgisayarlar bile daha verimlidir emin olun. Dediğim gibi almayın, aldırmayın.

Asla hocam, çocuğa patlamaya hazır 12 yıllık bomba alırsınız. İşlemcinin yaşı muhtemelen kuzeninizden daha büyüktür. Cuma günü Gaming gecesi oluyor bekleyebilirsiniz, bir sistem buldum ancak kampanya ile daha iyisinin bulunabileceği düşüncesindeyim, örnek olsun diye attım yoksa bu fiyatla tavsiye etmem. Yanına da fiyat performans ürünü bir monitör aldınız mı işini görür. SYSTEM-APU/AMD Ryzen 5 PRO 4650G/8GB DDR4/480GB SSD/MASAUSTU PC |ITOPYA.COM

Teşekkürler hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı