Titan bilgisayar güvenilir mi?

balikesirlicocuk

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Instagram da çok sık önüme çıkmaya başladı. Nexus modeli için iletişim kurdum, birkaç parçasını değiştirmek için. Ama güvenilir mi emin olamadım. Daha önce Instagram'dan hiçbir üründe almadım, yardımcı olur musunuz?

Nexus modeline 3060 Ti ve R5 7500F için danıştım. 27.900 verdi. Piyasaya göre uygun buldum. Hatta bayağı uygun

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Instagram da çok sık önüme çıkmaya başladı. Nexus modeli için iletişim kurdum, birkaç parçasını değiştirmek için. Ama güvenilir mi emin olamadım. Daha önce Instagram'dan hiçbir üründe almadım, yardımcı olur musunuz?

Nexus modeline 3060 Ti ve R5 7500F için danıştım. 27.900 verdi. Piyasaya göre uygun buldum. Hatta bayağı uygun
3060TI/7500F için 28000TL'mi? Deyim yerindeyse keriz silkelemeye çalışmışlar.
4060/7500F bulunur o fiyata Gaming.Gen.tr üzerinde, hatta peerless phantom spirit ile beraber max 30000tl ye mal edersiniz.

Hocam ekran kartında bulunan OC ibaresi yanlış bilmiyorsam fabrikadan Overclock'lu şekilde çıktığını belirtiyor. Bu sağlıksız değil mi? Ve daha sonradan kendim istersem bir daha overclock yapabiliyor muyum? Bir de işlemcinin MPK olması performansı düşürür mü?

Geri
Yukarı