Elektronik Axen 50" 4K WebOS TV 5099 TL!

Dostum 4k TVler en ucuz 3800ü gördü. İçeriğinde de Android vardı. Android alıp 1 sene kullanmaktanaa WebOS alıp 4-5 sene kullanmak mantıklı.
Geçen sene android telefon alan kişi 1 sene mi kullanıyor ? Bu yorumu neye dayanarak söylediniz. Bence tam tersi. Tizen ve webos güncellemeleri kısıtlı ancak Android TV lerde Google Play Store var. Uygulamalar sürekli güncellenir. Not: L1 Lisansına sahip Android ve Google TV' lerden bahsediyorum.

Geçen sene android telefon alan kişi 1 sene mi kullanıyor ? Bu yorumu neye dayanarak söylediniz. Bence tam tersi. Tizen ve webos güncellemeleri kısıtlı ancak Android TV lerde Google Play Store var. Uygulamalar sürekli güncellenir. Not: L1 Lisansına sahip Android ve Google TV' lerden bahsediyorum.
Dostum her şey uygulamaların sürüm desteği değil. 1.5 RAM ve 8 ROM mu kaldı Allah aşkına. 1.5 GB RAM ile arkada 2 uygulama açık kalsa canlı cenaze olur şimdi bile o televizyon. 1-2 sene sonrasını sen düşün.

Dostum her şey uygulamaların sürüm desteği değil. 1.5 RAM ve 8 ROM mu kaldı Allah aşkına. 1.5 GB RAM ile arkada 2 uygulama açık kalsa canlı cenaze olur şimdi bile o televizyon. 1-2 sene sonrasını sen düşün.
Böyle bir şey yok. Telefon ile televizyonu birbirine karıştırıyorsunuz ki telefon için de dedikleriniz doğru değil.

5 yıldır Philips 49PUS7002Android TV kullanıyorum. Gerek YouTube gerek internet tarayıcısı olsun hâlâ ilk günkü gibi.

Netflix, Prime Video, Blu TV vs. 4K ve HDR içeriklerde de sorun yaşamıyorum.

O zaman Android' e değil donanıma bağlamalısın. Bendeki Android tv de 3 GB RAM 32 Depolama var.

O zaman Android' e değil donanıma bağlamalısın. Bendeki Android tv de 3 GB RAM 32 Depolama var.
Ben 5000₺ bütçeye bağlıyorum dostum. İmkanım kısıtlı ve tercihim WebOS.

Yeni konular

Geri
Yukarı