Banka/Kart Axess Öğrenci ile İnternet Alışverişlerine %5, Toplamda 900 TL Chip-para

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 645

Tim

Zettapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Stockholm
Axess Öğrenci ile internet alışverişlerinize %5 chip-para veriliyor. Ayda en fazla 75 TL kazanabilirsiniz. Katlanan chip-para kampanyası ile iki kat değerli olarak kullanmanız mümkün.

Kartı kapatacaktım bu kampanya vazgeçmeme sebep oldu. Şubat ayında yansıyacak aidatı iade ederseler bir yıl daha Axess ile devam edeceğim.

Şubat ayında yansıyacak aidatı iade ederseler bir yıl daha Axess ile devam edeceğim.
Kartı aktif olarak kullanınca alınan 87,5 TL aidat pek fazla sayılmaz çünkü çok fazla kazandırıyor. Dışarıda satılan bir bardak kahve fiyatına yakın. Özellikle aidatlı olduğu kabul edilip alınan bir kart için iade ile uğraşmak pek mantıklı değil. Onun yerine Free kullanılabilir ama kazanım da daha az olur.

@Tim Aidatı çok değil ama benim kartın limiti 750 TL arttırmıyorlar üzerine para ekleyip harcayım diyorum kart limitinden fazla tutarda harcama yapamıyormuşuz. Bir de para eklemenin de limiti var galiba. Diğer kampanyalarda çoğunlukla ilk harcamadan sonra kuralı oluyor zaten.
Aidat iadesini ben biraz da bankanın müşteriye değer vermesi olarak yorumluyorum. Etmezlerse de kazan kazan durumu devam ettiği sürece kartı kullanmaya devam ederim.

Hocam, beni limit artışı için şubeye çağırıyor. Bir türlü başvuru yapamadım. Şubeye gitsem artış olmayacağına eminim.
Axess Öğrenci için limit artışı isteyemezsiniz. Free, Wings veya Axess için limit artışı isteyebilirsiniz. Otomatik limit artışını beklerseniz Axess Öğrenci’nin limiti de artar.

Ben geçen sene öğrenci kartı aldığımda aidat iadesi yapmazlarsa diye Free kart da aldım. Free kart için artış talep etmek istiyorum, şubeye çağırıyorlar. Meslek öğrenci olduğu için olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İş yeri olmadığı için fakültenin telefonunu yazmıştım 2 ay öncesi limit artışı talep edebiliyordum. Yaklaşık 1 ay önce artı para teklifi için aradılar istemedim ondan sonra böyle oldu.

Geri
Yukarı