Banka/Kart Axess Öğrenci'ye Başvurana 300 TL Chip-para

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 38
  • Görüntüleme 3B

Tim

Zettapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Stockholm
Axess Öğrenci kartına başvurduğunuzda yapacağınız her 300 TL ve üzeri harcama için 100 TL chip-para kazanıyorsunuz. Toplamda 300 TL kazanabilirsiniz. Katlanan chip-para şeklinde de kullanabilirsiniz.

Axess Öğrenci kartına başvurduğunuzda yapacağınız her 300 TL ve üzeri harcama için 100 TL chip-para kazanıyorsunuz. Toplamda 300 TL kazanabilirsiniz. Katlanan chip-para şeklinde de kullanabilirsiniz.

Bir üniversitede okuma şartı var mı acaba? Sitede göremedim ama.

Bir üniversitede okuma şartı var mı acaba? Sitede göremedim ama.
Başvuru sırasında öğrenci belgesi isteniyor. Öğrenci değilseniz normal Axess'e başvurabilirsiniz. O da her 1000 TL harcamanıza 200 TL chip-para, toplamda 1000 TL chip-para veriyor.

Axess öğrenci kartına başvurduğunuzda yapacağınız her 300 TL ve üzeri harcama için 100 TL chip-para kazanıyorsunuz. Toplamda 300 TL kazanabilirsiniz. Katlanan chip-para şeklinde de kullanabilirsiniz.

İyimiş 18'ime geldiğimde ilk tercihim Akbank olacak. Tabii şu an babamın verdiği Axess Platinium ek kartı kullanıyorum. Memnunum fakat Axess Platinium kartın eski tasarımı gerçekten iyiydi.

Aidatı var mı?

Peki herhangi bir yerde harcanan paralar karşılığında mı chip-para geliyor yoksa chip-para kazanabileceğim belli ürünler veya alışveriş siteleri mi var?

Üye iş yerlerinde doğrudan chip-para kazanabiliyorsunuz. Kampanyalar ile belirli sektörlerde ve iş yerlerinde de ekstra chip-para kazanabilirsiniz. Netflix, YouTube Premium ve Spotify için %100 chip-para veriliyor. 67 TL öderseniz 67 TL kazanabilirsiniz.
Nasıl yani ben bunu kullanarak söylediğiniz abonelikleri bedavaya getirebiliyor muyum?

Nasıl yani? Ben bunu kullanarak söylediğiniz abonelikleri bedavaya getirebiliyor muyum?
Evet, ücretsiz şekilde alabiliyorsunuz. Hatta üzerine para kazanmanız bile mümkün.

Yeni konular

Geri
Yukarı