Axle Radeon RX 580 8GB ekran kartı RX 580 performansı verir mi?

Marka
AMD Ryzen 5 3600 İşlemci

SATA 3 SSD piny 480 GB

MSI MSI A320M PRO-VH Plus AM4 AMD RyzenTM DDR4 3200+MHz (O.C.) USB3.1 Anakart

CRUCIALWD Crucial 8x2GB DDR4 2400MHz CL17 PC RAM

Sapphire Sapphire RX560 Pulse GDDR5 2GD5 128 BİT AMD Radeon DX12 Ekran Kartı

Az önce 3200G yok muydu? Bu haliyle 5.5'dan okutursun.

Az önce 3200G yok muydu? Bu haliyle 5.5'dan okutursun.
Evet ama ben bu R3 3600 ü satmayı düşünmüyordum şimdi ise tamamı ile satmayı düşünüyorum. R3 2200 G de dahil satacağım sıfır alacağım 4060 varsa miss :)

Mağazalar satıyormu veya bu attığınız site kargolayıp yollarmı ? Başına bir hal gelse sistemimin bana gireceğini biliyormusunuz :D ? nasıl yapayım ustamm.

Son düzenleme:
Evet ama ben bu R3 3600'ü satmayı düşünmüyordum şimdi ise tamamı ile satmayı düşünüyorum. R3 2200G de dahil satacağım sıfır alacağım 4060 varsa miss :)

Mağazalar satıyor mu veya bu attığınız site kargolayıp yollar mı? Başına bir hal gelse sistemimin bana gireceğini biliyor musunuz :D? Nasıl yapayım ustamm.

Mağaza konusunu arayıp sorun ama ikisi de mağzadan alınıyor diye biliyorum. Kargoyu video eşliğinde açın, kargocu kargoya ilk defa görmüş mağara adamı gibi davranmadığı sürece sorun olmaz %90.

Mağaza konusunu arayıp sorun ama ikisi de mağzadan alınıyor diye biliyorum. Kargoyu video eşliğinde açın, kargocu kargoya ilk defa görmüş mağara adamı gibi davranmadığı sürece sorun olmaz %90.
En iyisi gidip almak işimi şansa bırakmayacağım. Kargocu kargoyu bıraktım diyor ama nereye bıraktı bilmiyor ne yapacaz diye sormuş birisi daha demin 🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı