Ay tutulmasına farklı bir bakış

Ya başkan ne anlatıyorsun sen? Aklıma takıldı araştırdım tam cevabını bulamadım buraya yazdım arkadaşta çok güzel açıkladı öğrenmek bilgilenmek kötü bir şey mi?

Sen +18 video indirmek tehlikeli mi gibi sayfalarda engin bilgi ve tecrübelerini aktarmaya devam et o insanların bilgi açlığı daha çoktur senden faydalansınlar, teşekkürler.

Ya başkan ne anlatıyorsun sen? Aklıma takıldı araştırdım tam cevabını bulamadım buraya yazdım arkadaşta çok güzel açıkladı öğrenmek bilgilenmek kötü bir şey mi?

Kardeşim senin bilgisizliğine laf etmedim ki neden ağlıyorsun? Ben eğitim sistemimizin kötülüğünü eleştirdim ve bu kadar temel bir şeyin bile okullarda öğretilemediğini, gençlerin bilgiye ulaşamamasını eleştirdim. Fakat şu cevabın ile sende de iş olmadığını göstermiş oluyorsun. Daha okuduğunu anlayıp, yorumlayamıyorsun.

Sen +18 video indirmek tehlikeli mi gibi sayfalarda engin bilgi ve tecrübelerini aktarmaya devam et o insanların bilgi açlığı daha çoktur senden faydalansınlar, teşekkürler.

Niye bilgi sahibi kişiler yetişkin içerikli film izlemiyor mu? Tabii yaş ufak olunca doğal olarak bunlar size farklı görünüyor olabilir. Fakat oldukça doğal şeyler. Profesyonel oyuncuların kendi istekleriyle çektikleri filmleri isteyen izler isteyen izlemez. Bu kimsenin bilgi ve yetkinliğinin önüne geçmez.

En azından onlar okuduklarını anlıyordu.

Ay'in gorunmedigi gecelerin olmasi gayet dogal. Bunun icin diger tarafta ay tutulmasi olmasina da gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı