Ayağıma ne oldu?

Slow Poop

Centipat
Yer
Ankara
Dün saat 6 gibi maç yapıyorduk maçtan çıktık koşu yarışı falan yaptık koşarken benim ayağım bir anda yamuk döndü sonra zaten yürüyemedim dogru duzgun ayağım ağrıdı eve gittim baktım hiç yürüyemiyorum yattim uyudum şimdi kalktim hala yuruyemiyorum sol ayağımla pek. Ağrı yok sadece yurumeye çalıştığımda ağrı veya acı var. Ayağıma ne olmuş olabilir? Full yatıyorum ayağa kalkamıyorum ayağımı hareket ettiremiyorum çok acıyor.

Dün saat 6 gibi maç yapıyorduk maçtan çıktık koşu yarışı falan yaptık koşarken benim ayağım bir anda yamuk döndü sonra zaten yürüyemedim dogru duzgun ayağım ağrıdı eve gittim baktım hiç yürüyemiyorum yattim uyudum şimdi kalktim hala yuruyemiyorum sol ayağımla pek. Ağrı yok sadece yurumeye çalıştığımda ağrı veya acı var. Ayağıma ne olmuş olabilir? Full yatıyorum ayağa kalkamıyorum ayağımı hareket ettiremiyorum çok acıyor.

Biz doktor değiliz, sağlığınız için doktora başvurunuz.

Büyük ihtimalle burkuldu, ama yine de doktora gidin, biz buradan bir şey söyleyemeyiz.

Yamuk basıp üstüne de yüklendiysen burkulmuştur büyük ihtimalle. Bana da olmuştu, 1 hafta bir ayağıma diğerinden daha az basmak zorunda kaldım.
Yine de doktora git ama, krem falan verir belki.

Geçmiş olsun. Umarım basit bir doku zedelenmesi ya da burkulmadır. Önerebileceğim bazı kremler var ancak kötü sonuçlanmasını hiçbirimiz istemeyiz. Mutlaka doktora görünmenizde fayda var.

Üzerine bastığında ağrı varsa kas veya ligament yırtılması vardır. Dinlenme durumunda ağrı olmaması sinir ve kemik komplikasyonunu dışlar. Hangi ildesin?

Yeni konular

Geri
Yukarı