Ayağımı kıran kişiye ne yapmam lazım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok geçmiş olsun. İnşallah bir çözüm bulursunuz. Ya ben senden çok sinirledim adama. Cidden böyle bir şey yapılır mı hiç. Adam deli mi nedir? Bana yapılsa adamın burnundan getirttirmeden rahat edemem ben.

Hastane raporlarını gösterebilirsiniz. Olayın olduğu yerde dükkan, mobese gibi şeyler varsa kanıt olarak gösterebilirsiniz. Köpeği tutun dediğiniz çocukları çağırıp sorabilirsiniz.
hastane raporları var çocuklar olayı görmedi sonrada geldi. Bölgede kamera yok

Arkadaşlar merhaba. Bundan 9 ay falan önce ocak ayının sonuydu. Köpeğimle parka gidiyordum. (Dogo cinsi, tasması takılı, aşıları tam, 1 yaşında) patika bir yol var. Parka daha hızlı gıtmek için orayı kullanıyordum. Patika yol 100M uzunluğunda falan. Sağı solu ağaç dolu. Bir tane kümes var tavuk falan var orada onlar kapalı. Onların yanında da zincirsiz bir köpek var. Bu köpeğin sahibi 60 yaşlarında bir abi. Köpek minik bir şey ve yetiştirilmesinden dolayı olsa gerek gelene gidene havlıyor ve saldırıyor. Bende buradan geçiyordum o köpek benim köpeğime saldırmaya çalıştı, köpeğim her zaman sakindir tepki bile vermedi. Bende tasmasından tutup çektim geriye dogru o ara orada takılan 60 yasındaki abi geldi. Bu köpekle niye buradan geçiyorsun dedi. Bende saygımdan tamam abi geçmem sende köpeğini bağla dedim. ( Patika yol devlet arazisi) o da arabasına bindi gidiyor sandım geldi köpeğimi ezmeye çalıstı. Köpeğim kendini öne attı o da arkamdan arabayla çarptı ve sol ayağımda geçti. Yere düştüm. Geldi küfür edip vurmaya çalıstı. Yanında da oğlu sanıyorum 25-30 yaşlarında biri daha vardı arabadaydı. İlk defa yaşadığım için ne yapacağımı bilemedim. Eve doğru yavaştan gitmeye başladım. 30 - 40M gidince 3-4 çocuk gördüm dedim kardeşim köpekten korkmuyorsanız tutar mısınız şu köpeği? Tamam dediler verdim köpeği aradım abimi dedim gel albeni geldi aldı. Eve bir gittim ayağım şişmiş kan içinde hastaneye gittim hemen. Kırık var. Okuluma falan gidemedim bir süre adamı araştırdım Full sarhoş gezen biri. Ne tesadüftür hastanenin polisi tanıdıkdı hemen tutanak tutuldu. Olay yerinde kamera olmadığı için bir şey olmayacağı belliydi. Yine de dava açtım. Adam sorguda inkar etmiş. Konuşarak anlaşılacak biri değil. Ne yapmam lazım. Kamera olmayan bir yerde kendisiyle karşılaşmak istiyorum.

Bana yapılsaydı harbi söylüyorum onun ağzını yüzünü s. Neyse arabasının parçalarını veya köpeğini birilerine çaldır aklı başına gelsin.

Bende çok sinirliyim fakat önce resmi yola başvurmak lazım.

Resmi yol çözülse idi katili gaspçı pezevenk ne varsa içerde olurdu. Sen dediğimi yap bak. Zaten kamera yok ruh sağlığı yerinde değil adamın döverek belki adam olur.

Legal olarak darp raporu alabilirsiniz.Ben olsam o adamı gördüğüm anda köpeği üstüne salardım,ne hakla sana zarar verebiliyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı