Ayak sakatlanırsa futbolda eski performans geri kazanılabilir mi?

atalay10

Centipat
Daha fazla  
Bundan 2 hafta önce sakatlandım, ameliyat oldum, 1 hafta sonra tekrar ameliyat olacağım. Ayağımdaki vida çıkarılacak. Eski performansımı yakalayabilir miyim? Bu arada sağ ayak ile oynuyorum. Artık sol ayağıma geçeceğim. Geliştirmem ne kadar sürer?

Yaşından dolayı hızlı iyileşirsin ama ayak hareketliliğini kaybetmen olası bir durum.

Şimdilik fizyoterapi sürecine özen göster, gerekirse ek fizyoterapi tedavisini parayla al, futbol gelip geçer de ayak işlevsel olmazsa büyük problem yaşarsın hayatında.

Fatih Tekke futbol profesyonel hayatının başlarında bir sakatlık geçirdiğini (sanırım 18-19 lu yaşlarda) ve bu sakatlıktan sonra hep az ya da çok bir ağrıyla oynadığını belirtmişti ama uzun süre üst seviye oynayabildi. Yani olmaz diye bir şey yok ama doktorlara danışsan daha mantıklı olur.

Yaşından dolayı hızlı iyileşirsin ama ayak hareketliliğini kaybetmen olası bir durum.

Şimdilik fizyoterapi sürecine özen göster, gerekirse ek fizyoterapi tedavisini parayla al, futbol gelip geçer de ayak işlevsel olmazsa büyük problem yaşarsın hayatında.

Doktorum bana 2. ameliyattan sonra oynayabileceğimi söyledi umarım öyle olur :)

Fatih tekke futbol profesyonel hayatının başlarında bir sakatlık geçirdiğini (sanırım 18-19'lu yaşlarda) ve bu sakatlıktan sonra hep az ya da çok bir ağrıyla oynadığını belirtmişti ama uzun süre üst seviye oynayabildi. Yani olmaz diye bir şey yok ama doktorlara danışsan daha mantıklı.

14 yaşındayım kemiklerim hızlı kaynıyor umarım düzelir.

Yaşın gençse ileride daha az sıkıntısını çekersin iyi iyileşir. Yapman gereken doktorun önerilerine harfiyen uymak ve iyi bir fizyoterapi süreci. Geçmiş olsun.

Geri
Yukarı