Ayakkabı hırsızı nasıl yakalanır?

553535

Centipat
Herkese merhaba, dün sabah kapıyı açtığımda yeni aldığım 1200 TL olan ayakkabımın olmadığını gördüm ilk önce annemin içeriye koyduğunu düşündüm aradan 1 gün geçti bu sefer öbür 2 ayakkabımın da olmadığını görünce durumun farkına vardım. Hırsızı nasıl yakalayabilirim ya da polis bu durumda yardımcı oluyor mu? Bilen varsa yazabilir mi? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba, dün sabah kapıyı açtığımda yeni aldığım 1200 TL olan ayakkabımın olmadığını gördüm ilk önce annemin içeriye koyduğunu düşündüm aradan 1 gün geçti bu sefer öbür 2 ayakkabımın da olmadığını görünce durumun farkına vardım. Hırsızı nasıl yakalayabilirim ya da polis bu durumda yardımcı oluyor mu? Bilen varsa yazabilir mi? Teşekkür ederim.

Ayakkabılarınızı içeri alabilirsiniz bizim buradada hırsızlık olmuştu o günden beri alışkanlık oldu direk içeri koyuyorum ayakkabıyı.

Hocam hırsızı yakalamaktansa ayakkabıları dışarda bırakmayın çözüm kökten cözülür.

Hocam geçmiş olsun öncellikle ama bu zamanda bilmiyorum ne olursa olsun ben ayakkabıları evde dolapta tutma düşüncesindeyim. 1200-1700 TL verdiğim ayakkabıyı kutusuna koyar evin içinde tutarım.

E

Herkes saçmalamış ama ben ciddiyim AirTag gibi daha küçük ve ucuz birşeylerle ayakkabının güvenliğini sağlayabilirsin ayakkabı pahalıysa kozmetiği bozmayacak şekilde veya ayakkabının içten yan tarafına rahatsız etmeyecek şekilde takarsan bence gayet mantıklı bu GPS yöntemi.(ciddi fln değilim öyle birşey yapma 1000tl lik ayakkabıya 500tl lik demir takmazsın yani)

Geri
Yukarı