Ayakkabı Hırsızı

Aile apartmanı kafasındaki binamızda hiç öyle bir şey olmadı. Apartman kapısı da açık olur. Olacağı günü bekliyoruz.
Yapmayın hocam, güvenlik önemli. Biz de olmadan önce kâle almadık. Olunca da sinirlendim de pek önemli şeyler gitmedi çok şükür.

Çalınan ayakkabının sahibi suriyeli. 100 liralık ayakkabı için dünya yıkıldı.
Gülmekten gözüm doldu. Allah da sizi güldürsün.
En çok cuma namazında çaldırıp, mavi terlikle eve dönenlere üzülürüm. Size de geçmiş olsun.
Teşekkürler, cuma namazı olayı çok üzücü ya ben de bayağı üzülürüm o olaya.

Yapmayın hocam, güvenlik önemli. Biz de olmadan önce kâle almadık. Olunca da sinirlendim de pek önemli şeyler gitmedi çok şükür.
Buzdolabı kadar tahta ayakkabılık var. Onu alacak yer yok. Dış kapıyı genel olarak kapalı tutmaya çalışıyoruz o kadar.

Evet, yine geldiler. 15 gün olmuş. Allah'tan ders aldık da bu sefer yeni ayakkabı koymadık dışarıya. Bu sefer de babamın 6 yıllık ayakkabısını almış. Bir gün yakalayacağım, kafaya koydum.
Ne olursunuz biri teselli etsin. Bakın ayakkabı eski, 6 yıllık. Satsan para etmez. Babam da zaten "Utanıyordum giymeye ancak yeni de alamıyordum, bu olduğu için." diyor. Her tarafı çatlamış kötü bir ayakkabı idi. Ancak para etmese bile elinden zorla alıyorlar. Üzülüyor tabii insan. Ben günlerce etkisinden çıkamıyorum bu olayların. Eve girseler muhtemelen kendi canıma kıyarım.

Son düzenleme:
Bir tane ucuz bir kamera alın 15 20 TL onu görünmeyecek bir yere yerleştirin artık bu dönemlerde kilit de işe yaramıyor 2 ingiliz anahtarı açıyor bir de nitrojan var ondan birkaç damla döküp çekiçle çatlatıyorlar bir kamera alın apartmancak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı