Ay'daki uzay gemisi gerçek mi?

Aslında bakarsan bu videoyu yeni keşfettim ve herşeyin efekt olduğunu söylüyor tam anlamıyla ikilemdeyim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kim bilir neler açıklayacaklar, gelişmeleri heyecanla takip ediyorum ve eğer farklı bir medeniyetin olduğu kanıtlanırsa gerçekten sevinirim.
Bu videoda herşeyin efekt olduğunu söylüyor teorisyen ler tarafından yapılmış diyorlar ve u beden de bi tasarımcıya aitmiş...
Hocam o hangi Apollo göreviydi hatırlamıyorum ama bir Apollo görevinde bulunmuş. Her şeye de "aaa bu efekt bu fake" demek de olmaz. Her şeyi incelemek ve sorgulamak gerek.

Kim bilir neler açıklayacaklar, gelişmeleri heyecanla takip ediyorum ve eğer farklı bir medeniyetin olduğu kanıtlanırsa gerçekten sevinirim.

Hocam o hangi Apollo göreviydi hatırlamıyorum ama bir Apollo görevinde bulunmuş. Her şeye de "aaa bu efekt bu fake" demek de olmaz. Her şeyi incelemek ve sorgulamak gerek.
Evet. Apollo 19 da görülüyor Ve Apollo 20 de incelemeye gidiyor. Apollo 20 nin sembolüne bakarsanız aydaki gemiyi kurtarma operasyonu olduğunu görürsünüz.

1617643656104.png

Gizli görev apollo 20 olan uzay yolcuğunda ayda 3 km uzunluğunda bir aracın 1.5 milyar yıldır ayda bulunduğu ve içinde mumya bedeninin olduğu iddia ediliyor. Bu konu çok fazla kafamı karıştırmaya başlamıştı son günlerde hep bu aklımda sizce gerçek midir veya eski medeniyetler gitmiş olabilir mi?

Eki Görüntüle 957919
İçinde mumya olduğunu idda eden adam hayatında dürbünle bile aya bakmamış adamdır. İnanma böyle saçmalıklara.

V
Video var astronotlar ile birlikte.

Ordaki geminin boyutu 3 km civarı diyorlar ve 1.5 milyar yıllık olduğu söyleniyor.
Vardır kesin, dönem dönem çıkıyor böyle şeyler. Bir ara da fareye dönüşen kız videosu vardı.

Malesef cehalet ürünü iddialar bunlar. Dünya 4.7 milyar yaşında. İlk insanımsı yaratıklar ise 2 milyon yıl önce ortaya çıktı. İlk alet yapan insan 200 bin yıl önce bir taşı yontup kesici yapmayı başardı.ilk metal ergitme işi kalkolitik çağda basit metaller le başladı. Tunç çağında ilk sert metal üretildi takribi 5 bin yıl önce. Bilimsel kanıtlar böyleyken, cahilin biri 1.5 milyar yıl önce daha insanımsı yaratıklar bile yokken uzay mekiği yaptılar diyebiliyor.

V

Vardır kesin, dönem dönem çıkıyor böyle şeyler. Bir ara da fareye dönüşen kız videosu vardı.

Malesef cehalet ürünü iddialar bunlar. Dünya 4.7 milyar yaşında. İlk insanımsı yaratıklar ise 2 milyon yıl önce ortaya çıktı. İlk alet yapan insan 200 bin yıl önce bir taşı yontup kesici yapmayı başardı.ilk metal ergitme işi kalkolitik çağda basit metaller le başladı. Tunç çağında ilk sert metal üretildi takribi 5 bin yıl önce. Bilimsel kanıtlar böyleyken, cahilin biri 1.5 milyar yıl önce daha insanımsı yaratıklar bile yokken uzay mekiği yaptılar diyebiliyor.
Bunun da bir teori olduğunu unutmayın. 2 Milyon yıl önce ne olduğunu bilmiyoruz.

Bunun da bir teori olduğunu unutmayın. 2 Milyon yıl önce ne olduğunu bilmiyoruz.
Sen bilmiyorsun. Okuyarak öğrenebilirsin. Teori zannetmen bilmediğine işaret ediyor zaten. Ama senin bilmeyişin sadece seninle ilgili, bilim camiası bunu biliyor. 2 milyon yıl önce ne olduğunu, iklimin nasıl olduğunu, 2 milyon yıl önce dünyanın manyetik haritasına kadar biliyoruz. Arkeobotanik, paleoarkeomanyetizma, ancientDNA vb. Çalışmalarla Elde edilmiş bilimsel kanıtlara dayalı devasa bilgi var elimizde. 2 milyon yıl önceki insanımsıların ne olduğunu ne yaptıklarını ve ne yapamayacaklarını biliyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı