Aygıt sürücüsünü bulamıyorum

• Konuyu başlatan Silinen üye 106715
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 2B

Microsoft'un kataloğundaki en güncel sürüm bu (27.20.100.8190 / 23.08.2020). 1903 ve sonrası için belirtilmiş.

Bunu indirin. İçindekini çıkarın. Ardından Aygıt Yöneticisi'nden o aygıtı bulup özelliklerde Sürücü kısmından Sürücü Güncelleştir seçeneğine tıkladığınızda gelen ekranda Sürücü İçin Bilgisayarımı Tara gibi bir seçenek olmalı. Onu seçip indirdiğinizi gösterin.

Son düzenleme:
Microsoft'un sitesi aslında ama. Yandex Disk'e yüklesem olur mu? Orası oluyorsa daha pratik olacak benim için. Bir de dosya 224 MB, uzun sürecek muhteşem(!) upload hızım ile.
Hocam giremiyorum. DriverPack'e girebildim ama ZIP indirmek istediğimde hiç yanıt vermedi. Yandex sıkıntı olmaz. Atarsanız çok iyi olur :)

Dosyayı indirdikten sonra klasöre çıkartın. Dediğim gibi Aygıt Yöneticisi'inden o aygıtın özelliklerini açtıktan sonra, Sürücü kısmından Sürücü Güncelleştir deyip gelen ekranda "Sürücü Yazılımı İçin Bilgisayarımı Tara" seçeneğini seçtikten sonra gelecek olan ekranda "Gözat..." diyerek o klasörü seçin. Ardından İleri deyip yükleyin.

Dosyayı indirdikten sonra klasöre çıkartın. Dediğim gibi Aygıt Yöneticisi'inden o aygıtın özelliklerini açtıktan sonra, Sürücü kısmından Sürücü Güncelleştir deyip gelen ekranda "Sürücü Yazılımı İçin Bilgisayarımı Tara" seçeneğini seçtikten sonra gelecek olan ekranda "Gözat..." diyerek o klasörü seçin. Ardından İleri deyip yükleyin.
Bu hangisi için? Sizin attığınız mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı