Aygıt tanımında ekran kartı modelim farklı gözüküyor

Aygıt yöneticisinden donanım kimliğini kopyala, Google'a yapıştır. Görsellere tıkla senin kart çıkıyorsa sorun yoktur.
1660905095266.png

Donanım kimliğinden çıkmadı hocam.

2. else çakma olabilir dikkat et.
Recep abimin böyle bir videosu vardı bunun hakkında.
Çakma değil hocam. Tüm kontrolleri vs. yaptım zaten türkiye garantili hiçbir problemi yok. Oksid bilişimden alındı. Üstüne performansta vs. hiçbir problemim yok. Benim sürümüm swft ama bir üst sürümü görünüyor. Merc olarak görünüyor.

@Recep Baltaş @Ali Güngör

Siz böyle bir sorunla daha önce karşılaştınız mı?

Aynı yazılımı kullanan sürümler olabilir, farklı BIOS atılmış olabilir, bunu firmaya sormanız gerekecek.
Bios sürümünü nasıl öğrenebilirim? Yani farklı bios olup olmadığını şunu kontrol et diyerek bana yazma şansınız var mı? Hemen kontrol edeyim.

Aida64'de böyle görünüyor.

1660905799588.png

Anakart bios'u da bu şekilde. Daha yeni güncellemiştim zaten.

1660905761757.png

Amd uygulamasında da şöyle görünüyor.

1660905925820.png

Son düzenleme:
@Emre.bkm siz ne diyorsunuz hocam? Seçildik mi yoksa uygulamamı hatalı?
Donanım kimlik kodlarından mutlaka bir model çıkması gerekir. 2.ci 3.cü kodları da arayın lütfen. Her donanımın bir kimliği vardır. Kimliği olmayan donanımın sürücüsü yüklenemez yani kartı kullanamazsın. İlk defa böyle birşey gördüm.

Donanım kimlik kodlarından mutlaka bir model çıkması gerekir. 2.ci 3.cü kodları da arayın lütfen. Her donanımın bir kimliği vardır. Kimliği olmayan donanımın sürücüsü yüklenemez yani kartı kullanamazsın. İlk defa böyle birşey gördüm.
PCI\VEN_1002&DEV_73BF&SUBSYS_67011EAE&REV_C1
PCI\VEN_1002&DEV_73BF&SUBSYS_67011EAE
PCI\VEN_1002&DEV_73BF&CC_030000
PCI\VEN_1002&DEV_73BF&CC_0300

Kimlikler bunlar

Geri
Yukarı