Aygıt Yöneticisi Birçok Sürücüde Ünlem Sorunu

Batu_26

Kilopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün bilgisayarımdaki işlemciyi değiştirdim. Pentium E6300 yerine C2Q Q9400 taktım. Kasa içi temizlik falan yaptım ve işimi bitirip bilgisayarı açtığımda şu sorunlar ile karşılaştım:
Sorunlar...PNG
Hepsine teker teker "Sağ klik>Sürücüyü Güncelleştir" dememe rağmen hepsinde "Sürücünuz Güncel" diye uyarı verdi.
Sorunlar işlemcimi değiştirmemden mi kaynaklı? Sıkıntı çıkartır mı? Bir çözümü var mıdır?

Hata veren aygıtlara çift tıklayın ve çıkan hata metnini buraya yapıştırın.
ECP Yazıcı Bağlantı Noktası (LPT1)
Bu aygıt, kullanabileceği yeterli boş kaynak bulamıyor. (Kod 12)
Bu aygıtı kullanmak istiyorsanız bu sistemdeki diğer aygıtlardan birini devre dışı bırakmanız gerekecek.

İletişim Bağlantı Noktası (COM7 ve COM8 aynı hatayı veriyor.)
Bu aygıt başlatılamıyor. (Kod 10)
Varolmayan bir aygıt belirtildi.

Standart Disket Denetleyicisi
Bu aygıt başlatılamıyor. (Kod 10)
{Aygıt Zaman Aşımı}
%hs üzerindeki belirtilen G/Ç işlemi, zaman aşım dönemi bitiminden önce tamamlanamadı.

Düzenleme: Bu İletişim Bağlantı Noktaları dün COM5 ve COM6 imiş fakat şimdi COM7 ve COM8 olmuşlar. İlginç (n)

pc flaş belleği algılamıyor "
{Aygıt Zaman Aşımı}
%hs üzerindeki belirtilen G/Ç işlemi, zaman aşım dönemi bitiminden önce tamamlanamadı.
" bu sorun var ama diğer flaşlarım da sıkıntı yok yani bu flaş bozuk ama nasıl bu sorunu çözerim? youtubedan baktım , denedim işe yaramadı.

Dosya Ekleri

• 2.PNG
    2.PNG
    22,8 KB · Görüntüleme: 66
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı