Aygıt yöneticisi ekran kartında sarı ünlem var

mauroegemen

Femtopat
Yer
Bursa
Arkadaşlar aygıt yöneticisine girdiğimde ekran kartının yanında sarı bir ünlem var ve düzelmiyor. Ekran kartını güncellemeye çalıştığımda doğal olarak her ekran kartındaki gibi ekranın gidip gelmesi lazım benim ekran kartımda gidiyor ve bir daha ekran gelmiyor simsiyah bir ekran geliyor ve düzelmiyor bir daha.

Ve şu an ekranımda yeşil çizgiler var ekran kartımı ısıtsam düzelir mi?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (5).png
    Ekran Görüntüsü (5).png
    919,4 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğin çizgiler attığın sste yok. Monitörü kontrol et.

benim ekran kartımda gidiyor ve bir daha ekran gelmiyor simsiyah bir ekran geliyor ve düzelmiyor bir daha.

Öncelikle ekranında yeşil çizgiler yazılımsal mı donanımsal mı? Ekran kartından dolayı mı monitörden dolayı mı?

Arkadaşlar aygıt yöneticisine girdiğimde ekran kartının yanında sarı bir ünlem var ve düzelmiyor. Ekran kartını güncellemeye çalıştığımda doğal olarak her ekran kartındaki gibi ekranın gidip gelmesi lazım benim ekran kartımda gidiyor ve bir daha ekran gelmiyor simsiyah bir ekran geliyor ve düzelmiyor bir daha.

Hocam atikmdag patcher kullanabilirsin.
Driver kurduktan sonra sarı ünlem varken çalıştır ve yeniden başlat.

Sürücü kurulmamış,Çizgi gözükmüyor,Driver boster vs kullanma .

Geri
Yukarı