Aygıt yöneticisi kod 31 hatası

berkerarslan263

Centipat
Allah Muhammed aşkına yardım edin kendime benzin döküp yakacak gece vakti çıldırdım sinirden. Arkadaslar aygıt yöneticisinde görüntü bağdaştırıcısında ekran kartında ünlem işareti var aygıt durumu Windows aygıtin gerektirdiği sürücüleri yukleyemediginden bu aygıt çalışmıyor diyor ne yapmam lazım yahu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Baştan dizüstü desene kral iki saattir bizde sana masaüstü sürücüsünü atıyoruz. DDU ile sürücünü kaldır bunu indir kur sonuçları paylaş :D.

Yok kral o senin arttığından bende yüklü dizüstü için olanı zaten onla alakllai degil.
DDU'da NVIDIA olanı kaldır. Çıkması gerek.

Son kez yuklicem simdi olmassa bilgisayarcı ya gitcem deli etti beni

Demin attığımla bu aynı değil kral masaüstü sürücüsünü laptopa kurarsan işe yaramaz. Bak bu resimden de anlayabilirsin. Verdiğim linkten indir ve kur sorun devam ederse başka çözüm önerisi sunarız.

1600644713060.png

Sürücüyü de denediğine eminsen demin ki attığım videoyu dene kral. Umarım ekran kartında donanımsal sorun yoktur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sürücüyü de denediğine eminsen demin ki attığım videoyu dene kral. Umarım ekran kartında donanımsal sorun yoktur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eyvallah inşallah.

Demin attığımla bu aynı değil kral masaüstü sürücüsünü laptopa kurarsan işe yaramaz. Bak bu resimden de anlayabilirsin. Verdiğim linkten indir ve kur sorun devam ederse başka çözüm önerisi sunarız.

Eki Görüntüle 675442

Yav birader aslında olay şöyle oldu ben yanlışlıkla ekran kartını cihazı kaldır dedim kaldırdım aslında sürücüyu kaldırır zannettim bilmiyorum DDU falan ondan sonra eski donanım ekleden oradan yaptım acpi falan dedi ekran kartını oradan yaptım yani.

BİOS ayarlarını kurcalamışsın kral BİOS a gir fabrika ayarlarına geri getir tuşlar yazıyor olması gerek sağ altta onlara uyarak BİOS ayarlarını resetle ve tekrar o verdiğim linktten sürücüyü kurmayı dene. Her yeri kurcalamışsın kral BİOS ayarları şakaya gelecek şeyler değil.

Grafik Sürücüsü - GeForce Game Ready Driver | NVIDIA
Yapma be
BİOS ayarlarını kurcalamışsın kral BİOS a gir fabrika ayarlarına geri getir tuşlar yazıyor olması gerek sağ altta onlara uyarak BİOS ayarlarını resetle ve tekrar o verdiğim linktten sürücüyü kurmayı dene. Her yeri kurcalamışsın kral BİOS ayarları şakaya gelecek şeyler değil.

Grafik Sürücüsü - GeForce Game Ready Driver | NVIDIA
Bios nerden gircez kardeş bı yardım et be

Yap kral sabrlı ol sorunu çözeceğiz beraber. BIOS ayarlarını sıfırla o sürücüyü kur sistemine güzelce umarım işe yarar. Kolay gelsin. Sonuçları bekleyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı