Çözüldü Aygıt yöneticisinde bilinmeyen aygıt

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

GATEAM

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarıma format attıktan sonra Windows Update'den tüm güncelleştirmeleri yaptım. Fakat 3 tane bilinmeyen aygıt yazıyor aygıt yöneticisinde. Aygıtları kimliklerinden arattım ama pek anlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Donanım kimlikleri:
ROOT\NVVHCI

ROOT\NVMODULETRACKER

USB\VID_0955&PID_9000

Çözüm
NVIDIA ekran kartı sürücünüzü kurduktan sonra tüm bu aygıtlar gidecektir. Dediğimi uygulayıp sorunun çözülüp çözülmediğini belirtin lütfen.
NVIDIA ekran kartı sürücünüzü kurduktan sonra tüm bu aygıtlar gidecektir. Dediğimi uygulayıp sorunun çözülüp çözülmediğini belirtin lütfen.

Çözüm

Ekran kartı sürücüsünü kurmak istiyorum fakat güncel sürücüyü kurduğum zaman Valorant'ta FPS'im düşüyor ama Windows Update'nin indirmiş olduğu sürücüde böyle bir şey olmuyordu. Sürücünün hangi sürümünü kurmalıyım. Ekran kartım GTX 1650 (notebook).

Ekran kartı sürücüsünü kurmak istiyorum fakat güncel sürücüyü kurduğum zaman Valorant'ta FPS'im düşüyor ama Windows Update'nin indirmiş olduğu sürücüde böyle bir şey olmuyordu. Sürücünün hangi sürümünü kurmalıyım. Ekran kartım GTX 1650 (notebook).
Her zaman en güncel olanı kurmalısınız.

Türkçe dil seçeneğini seçtiğimde 466.27 sürümü çıkıyor. Fakat English(UK) seçeneğini seçtiğimde 472.12 sürümü çıkıyor. 472.12 olanı mı kurmalıyım?
GeForce Experience kurup sürücü güncellemelerini oradan yapmanızı tavsiye ederim. Her seferinde kendisi uygun olanı otomatik olarak indirip kuruyor.

Türkçe dil seçeneğini seçtiğimde 466.27 sürümü çıkıyor. Fakat English(UK) seçeneğini seçtiğimde 472.12 sürümü çıkıyor. 472.12 olanı mı kurmalıyım?

Dilediğinizi kurabilirsiniz fakat önemli olan şey sorunun çözülüp çözülmediği. Sorununuz çözüldü mü sürücüyü kurduktan sonra?

Dilediğinizi kurabilirsiniz fakat önemli olan şey sorunun çözülüp çözülmediği. Sorununuz çözüldü mü sürücüyü kurduktan sonra?

Sürücüyü kurmadım fakat artık bilinmeyen aygıt yazmıyor. Yeni sürücüde Valorant 15-20 FPS alıyordu sorunum çözüldüğüne göre kurmasam sıkıntı olur mu?

Sürücüyü kurmadım fakat artık bilinmeyen aygıt yazmıyor. Yeni sürücüde Valorant 15-20 FPS alıyordu sorunum çözüldüğüne göre kurmasam sıkıntı olur mu?

Sorunu nasıl çözdünüz? Windows Update kendisi NVIDIA sürücülerini yüklemiş de olabilir. Ne yaptıktan sonra aygıt üzerindeki ünlem gitti?

Geri
Yukarı