Aygıt yöneticisinde ekran kartı farklı gözüküyor

kadirwrldd

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel® Core™ i5-3470 3.20GHZ (4 CPUs) MSI GTX760 Twin FrozrGaming OC GDDR5 2GB Kingston 8GB RAM 1333MHz DDR3 Western Digital Green WDS240G2G0A SATA 3.0 2.5" 240 GB SSD ASUS P8H61-M LE/USB3 COOLER MASTER 500W 80+ MPW-5002-ACABW PSU
RAM
4 GB 1333MHz DDr3
SSD veya HDD modeli
Western 240GB SSD
Ekran kartı
AMD Radeon HD 7400
Anakart
ASUS P8H61-M LX
İşlemci
İntel Pentium G840 2.8GHz
Ekran kartımın üstünde AMD Radeon R5 230 1GB yazıyor. Ama aygıt yöneticisinde AMD Radeon HD 7400 yazıyor.

Ekran kartımın üstünde AMD Radeon R5 230 1GB yazıyor. Ama aygıt yöneticisinde AMD Radeon HD 7400 yazıyor.
sorun yanlış driver kurulumundan kaynaklı

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Yani, aklama başka bir ihtimal gelmemişti. :D

Evet fakat gayet dogru driveri kuruyordum kendi sitesinde seriden modele kadar her şeyi girdiğiniz de size iki sürücü sunucuyordu Crimson beta ve Catalyst. Crimson beta hali aygıt yöneticisinde doğru kartı gösteriyordu fakat berbattı oyunlarda sorun yaratıyordu açılmıyordu çöküyordu oyunlar vesaire fakat Catalyst kurunca da HD 7400 gösteriyordu fakat sorunsuz çalışıyordu garip bir şekilde.

Evet fakat gayet dogru driveri kuruyordum kendi sitesinde seriden modele kadar her şeyi girdiğiniz de size iki sürücü sunucuyordu Crimson beta ve Catalyst. Crimson beta hali aygıt yöneticisinde doğru kartı gösteriyordu fakat berbattı oyunlarda sorun yaratıyordu açılmıyordu çöküyordu oyunlar vesaire fakat Catalyst kurunca da HD 7400 gösteriyordu fakat sorunsuz çalışıyordu garip bir şekilde.

3 yıl önceki bir konuyu tekrar açtım gibi bu arada nasıl aklınıza geldi tüm yaptıklarınız ben bile 3 yıl önce kullandığıM Windows'u hatırlamıyorum :)

Crimson beta hali aygıt yöneticisinde doğru kartı gösteriyordu fakat berbattı
İsminde "Beta" geçen uygulamalardan pek hoşlanmam. Beta zaten test aşamasında demek.

3 yıl önceki bir konuyu tekrar açtım gibi bu arada nasıl aklınıza geldi tüm yaptıklarınız ben bile 3 yıl önce kullandığım Windows'u hatırlamıyorum :)

Bayağı kötü bir bilgisayarim olmasina rağmen kafayı çok yoruyordum nasıl performans arttırabilirim nasıl daha iyi hale getirebilirim vb öyle öyle bilgilendim zaten o günleride hiç de unutmam Source oyunlarinin canavarıydım.

Yeni konular

Geri
Yukarı