Aygıt yöneticisinde görünen HDD bilgisayarda görünmüyor

Barisdkmn

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 11400f
Rx 6600
Meslek
Öğrenci
Elimde eski bir HDD var, içinde önemli veriler var. Bu verileri katbetmeden nasıl erişebilirim? HDD çalışıyor döndüğünü hissedebiliyorum, aynı şekilde aygıt yöneticisinde de var fakat bilgisayarıma girdiğimde görünmüyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde eski bir HDD var, içinde önemli veriler var. Bu verileri katbetmeden nasıl erişebilirim? HDD çalışıyor döndüğünü hissedebiliyorum, aynı şekilde aygıt yöneticisinde de var fakat bilgisayarıma girdiğimde görünmüyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Disk yönetimden yeni diske harf ataması yaptınız mı?

Disk yönetimden yeni diske harf ataması yaptınız mı?
3 bölüm vardı, 2sinde isim görünmüyor 1 tanesi ayrılmamıştı. Ayrılmamış olana isim verdim ancak sadece o kısım görünüyor. Soldaki 2 kısma nasıl erişebilirim. Sağ tıkladığımda sadece diski sil seçeneği çıkıyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20230503_230052.jpg
    IMG_20230503_230052.jpg
    226,7 KB · Görüntüleme: 26
Disk yönetimine bakın, disk orada ise başlatın. Bunların dışında tekrar başlatarak sistemin başlangıçta tanımasını sağlayabilirsin.

3 bölüm vardı, 2'sinde isim görünmüyor 1 tanesi ayrılmamıştı. Ayrılmamış olana isim verdim ancak sadece o kısım görünüyor. Soldaki 2 kısma nasıl erişebilirim? Sağ tıkladığımda sadece diski sil seçeneği çıkıyor.

Yeni birim oluşturma yapabilir misin hocam yoksa yaptınız mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı