HDD aygıt yöneticisinde görünüyor ama disk yöneticisinde ve bu bilgisayarda görünmüyor

LordBlack038

Picopat
Yer
Turkmenistan
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel(R) Core(TM) i7-7740X CPU@ 4.30GHz 4.30GHz
RAM : 16.00 GB
Ekran Kartı : RTX 2060 Ti
Meslek
İşsizin tekiyim .d
SSD veya HDD modeli
TOSHİBA, SEAGATE
Öncelikle selam herkese... Başlıkta da yazdığım üzere HDD'im aygıt yöneticisinde ve BIOS'ta gözüküyor ama disk yöneticisinde görünmüyor.

a.png

Local disc (e) o taşınabilir hard diskim siz ona kafayı takmayın, neyse, bakın altta disk 0 olan yer var ya o işte benim HDD'im. Bakın disk 0'a sağ tıklayıp özellikler dediğimde bu sekme açılıyor ve bu sekmedeki Toshiba benim HDD'im.

c.png

Bakın hatta bu da Aygıt Yöneticisi:

b.png

Toshiba olan işte benim HDD-im...
Bu arada ben format attıktan sonra bu sorun olmuştu format atarken benden HDD'yi ayırmak istiyor musun diye sormuştu bende 250 GB ayırdım ve Windows'umu ona yükledim ama PC açıldıktan sonra işte HDD'im görünmedi. Bilen varsa yardımcı olursa çok ama çok sevinirim, saygılar efenim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle selam herkese... Başlıkta da yazdığım üzere HDD'im aygıt yöneticisinde ve BIOS'ta gözüküyor ama disk yöneticisinde görünmüyor.

Eki Görüntüle 2021728

Local disc (e) o taşınabilir hard diskim siz ona kafayı takmayın, neyse, bakın altta disk 0 olan yer var ya o işte benim HDD'im. Bakın disk 0'a sağ tıklayıp özellikler dediğimde bu sekme açılıyor ve bu sekmedeki Toshiba benim HDD'im.

Eki Görüntüle 2021729

Bakın hatta bu da Aygıt Yöneticisi:

Eki Görüntüle 2021730

Toshiba olan işte benim HDD-im...
Bu arada ben format attıktan sonra bu sorun olmuştu format atarken benden HDD'yi ayırmak istiyor musun diye sormuştu bende 250 GB ayırdım ve Windows'umu ona yükledim ama PC açıldıktan sonra işte HDD'im görünmedi. Bilen varsa yardımcı olursa çok ama çok sevinirim, saygılar efenim.

Üstü koyu renkli olan yere sağ tıklayıp "yeni basit birim" deyin. Daha sonra adımlara evet deyip işlemi tamamlayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı