Aygıt yöneticisinde ses kısmı yok

Kayass

Centipat
Daha fazla  
RAM
4 GB
Anakart
Hewlett-Packard 3029h
Aygıt yoneticisinde ses kısmı yok ve ses işaretinde çarpı var. Ses gelmiyor. Yardım eder misiniz? Sürücüler yüklü olmayabilir mi?

Aygıt yoneticisinde ses kısmı yok ve ses işaretinde çarpı var. Ses gelmiyor. Yardım eder misiniz? Sürücüler yüklü olmayabilir mi?
Windows Update ile tarama yapın bulup indirmesi lazım. Onun dışında aygıt yöneticisinde uyarı veren bir sürücü olması gerek ona sağ tıklayıp özellikler deyin aygıt kimliğini buraya atin.

Windows Update ile tarama yapın bulup indirmesi lazım. Onun dışında aygıt yöneticisinde uyarı veren bir sürücü olması gerek ona sağ tıklayıp özellikler deyin aygıt kimliğini buraya atin.

Windows Update vardı yükledim ses kısmı ve sürücüler geldi fakat ses yine yok ve çarpı işareti var 2 hafta falan oldu uğraşıyorum sesi düzeltmek için fakat çare yok gibi mecbur bilgisayarcıya gideceğim.

Aygıt yöneticisini tam ss atarmısın.
1683595072449.png

Siteye ulaşamıyorum maalesef.

Uyarı vermesi gerekirdi. Her neyse anakartınızı arattım laptop motherboard çıkıyor. Laptop tam modelinizi söyler misiniz?

Cihaz laptop değil masaüstü fakat çok eski bir bilgisayar.

Sanirim HP model laptop. Yukarida attigim linki indirip denemesi lazim %90 cozulecek.

Cihaz laptop değil masaüstü fakat çok eski bir bilgisayar.

Geri
Yukarı